Більше ста учасників АТО скористалися пільгами з оплати комунальних послуг

18. ноября 2014 | | Рубрика: АТО

Коблево Сельский совет

В усіх районах Миколаївської області внесено зміни до програми «Турбота» щодо підтримки військовослужбовців – учасників антитерористичної операції. Крім надання матеріальної допомоги за рахунок місцевих бюджетів передбачені пільги та компенсації з оплати комунальних послуг, і можливість відчути цю допомогу передусім мають ті, хто проживає у містах, бо в більшості районних центрів та сіл люди мешкають у приватних будинках.

У Миколаєві на підставі рішення виконкому міської ради про затвердження Порядку щодо звільнення учасників АТО та їх родин за послуги з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій від оплати звільнено 91 особу.

У Первомайську до рішень міської влади приєдналося комунальне підприємство «Первомайський міськводоканал». Наказом його директора 15 учасників АТО з 1 вересня звільнено від плати за воду та водовідведення.

Рішенням Вознесенської міської ради 22 особам забезпечено надання матеріальної допомоги в розмірі 200 грн. на оплату послуг з утримання житлових будинків і квартир на період їх участі в антитерористичній операції.

З використанням матеріалів сайту Березанської РДА

Зробимо Коблеве краще!

Оставить комментарий

Вам нужно войти sein, чтобы оставить комментарий.