Виконком № 3

19. марта 2019 | | Рубрика: Регуляторні акти

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 14 березня 2019 року № 25

 

Про роботу адміністративної комісії

при виконавчому комітеті сільської ради

 

       Відповідно до пункту 4 частини «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію голови адміністративної комісії Степаненко І.В. «Про  роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Коблівської сільської ради», виконавчий комітет  сільської ради 

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Інформацію голови адміністративної комісії Степаненко І.В. «Про  роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Коблівської сільської ради» прийняти до відома (додається).

     

 1. Голові адміністративної комісії при виконавчому комітеті Коблівської сільської ради Степаненку І.В.:

— неухильно дотримуватись норм чинного законодавства, Положення про  адміністративну комісію;

— забезпечувати  всебічне та об’єктивне з’ясування всіх обставин кожної справи, вирішення їх у повній відповідності із законодавством;

— контролювати виконання постанов про адміністративне правопорушення;

— розглядати адміністративні справи згідно термінів у відповідності до чинного  законодавства;

— вести роз’яснювальну роботу серед населення населених пунктів сільської ради щодо адміністративних правопорушень та відповідальності за їх   вчинення через офіційний сайт сільської ради.

 

 1. 3. Рішення виконавчого комітету сільської ради від 15 лютого 2018 року № 4 «Про  роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Коблівської сільської ради» визнати таким, що  втратило чинність.

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на першого заступника сільського голови  Коца В.М.

 

 

 

 

 

В.о. сільського  голови                                                                   С. ТАЛОХА

Секретар ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Додаток

до рішення № 25

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 14 березня 2019 р.

 

 

  ІНФОРМАЦІЯ

про роботу адміністративної комісії при виконавчому

комітеті Коблівської сільської ради

 

      Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Коблівської сільської ради утворилась 25 квітня 2017року (Рішення Коблівської сільської ради від 

25 квітня 2017року №16  УІІ сесії 8 скликання) і складалась  із 9 чоловік.

       Відбулися змінив у складі комісії на даний час комісія складається із 7 чоловік.

           Відповідно до Положення головним завданням адміністративна комісії є розгляд справ про адміністративні правопорушення.

    Відповідно статті 276 Кодексу України про адміністративні правопору-шення адміністративними комісіями справи розглядаються за місцем проживання порушника. Тому адміністративна комісія розглядає  протоколи складені на громадян, які проживають на території Коблівської сільської ради, а які не проживають направлялися для розгляду за їхнім місцем проживання.

Адміністративна комісія розглядає справи про адміністративні правопорушення, зазначені в статті 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення.    

    Комісія розглянула усі справи про адміністративні правопорушення, які надійшли, за винятком віднесених відповідно  чинного законодавства до компетенції інших органів.

     Справи розглядалися відкрито, в присутності осіб, які притягалися до адміністративної відповідальності. В разі відсутності такої особи справу  було розглянуто тоді, коли були дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надходило клопотання про відкладення розгляду справи.

      При розгляді кожної справи про адміністративне правопорушення секретарем адміністративної комісії вівся протокол засідання.

       По кожній справі про адміністративне правопорушення адміністративна комісія виносила постанову: про накладення адміністративного стягнення, або про закриття справи.

       За вчинення правопорушень адміністративна комісія  застосовувала такі адміністративні стягнення: попередження і штраф.

       Постанова оголошується зразу після закінчення розгляду справи. Копія постанови протягом трьох днів вручалася або висилалася особі щодо якої її винесено.

      На підставі документа, що свідчить про виконання постанови робились на постанові відповідні відмітки (відмітка про сплату штрафу).

       По кожному протоколу про адміністративне правопорушення заведені справи, відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, цього   Положення   та   інших   актів законодавства про адміністративні правопорушення. 

 

        За період моєї роботи  проведено 6 засідань адміністративної комісії на яких розглянуто  справи «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері  благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населе-них пунктів» стаття 152 КУпАП, порушення правил торгівлі на ринках стаття 159 КУпАП. На громадян накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафів на суму 14110.00грн., сплачено 13430грн. 

 З 01 січня 2019 року на розгляд адміністративної комісії не надійшло жодного протоколу.

       Надавались  попередження:

-письмових  30шт. (щодо не укладання договорів та не сплату за вивезення сміття, інше);

-усних   більше 150шт. (щодо порушення правил благоустрою).

 

  Розглянуто 25  усних звернень громадян по яких всі питання було вирішено.

 

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Коблівської сільської ради в своїй роботі передусім ставить завдання – вжиття заходів на попередження та профілактику правопорушень.

 

 

 

 

 Голова адміністративної комісії                                          І. СТЕПАНЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 14 березня 2019 року № 26

 

 

Про роботу комунального підприємства

КП «Коблівський сількомунгосп»

за лютий 2019 року

 

Відповідно до підпункту 3 пункту «а» статті 29 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні, розглянувши та заслухавши інформацію КП «Коблівський сількомунгосп» про роботу за лютий 2019 року, виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Інформацію КП «Коблівський сількомунгосп» за лютий 2019 року та план роботи на березень 2019 року, прийняти до відома.

 

 1. Комунальному підприємству «Коблівський сількомунгосп» та відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища, інфраструктури, містобудування, архітектури та капітального будівництва продовжувати:

— відпрацьовувати заборгованість  населення, контролювати сплату за спожиті комунальні послуги;

— впорядковувати облік абонентів;

— не допускати появи заборгованості по заробітній платі працівників комунальних підприємств;

— розробляти плани роботи комунального підприємства на наступний місяць; 

— тримати на контролі заключення договорів на надання послуг з постачання холодної води та водовідведення, надання послуг з вивезення твердих побутових відходів; 

— роботи по ремонту водопровідної мережі Рибаківського старостинсь-кого округу та по підключенню в новозбудовану мережу  приватних домогосподарств;

— не допускати випадків переповнення контейнерів для сміття та несвоєчасного прибирання навколо та завершити роботи по їх огородженню

в термін до 20.03.2019 року.

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Коца В.М. та заступника сільського голови з питань житлово-комунального господарства та благоустрою Власюка В.Д.

       

 

 

 

В.о. сільського голови

Секретар ради                                                                     С. ТАЛОХА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 14 березня 2019 року № 27

 

Про  організацію та проведення призову

громадян , які мешкають на території

Коблівської сільської ради  на строкову

військову службу  до Збройних сил України

та інших військових формувань України

навесні та восени 2019 року

 

Відповідно до статі 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та на виконання Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», розпорядження голови Березанської РДА № 39 від 18.02.2019 року Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2019 році», розпорядження військового комісару Березанського районного військового комісаріату від 26.02.2019 року №239 та з метою забезпечення виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням у 2019 році чергового призову громадян України на строкову військову службу виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Сприяти організації весняному та осінньому призову громадян України чоловічої статі  2001 року народження, яким  на період  чергового призову виповнилось 18 років, та старших осіб 1992-2000 років народження, у яких закінчилась відстрочка від призову,  або не призвані раніше на  строкову службу з різних обставин, придатних за станом здоров’я до військової служби  в мирний час та які зареєстровані  на території Коблівської сільської ради. 

 

 1. Відповідальним за військовий облік призовників і військовозобов’язаних (Долгановій Т.М., Соловйовій Т.М., Лишанковій В.О., Пустовойтенко А.М., Фісхутдіновій О.Ф.):

          2.1. Здійснити звірку іменних списків призовників, які перебувають на військовому обліку з обліковими даними військового комісаріату, отримати  у військовому комісаріаті списки призовників, які підлягають виклику на медичну та призовну комісії весною та восени   2019 року;

           2.2. Здійснити 100% оповіщення та забезпечення явки призовників на призовну комісію, для цього залучити депутатів сільської  ради, інспектора поліції (за узгодженням).

          2.3. Оповіщення про явку для проходження медичної та призовної комісії здійснити у відповідності до вимог наказу військового комісара: шляхом доведення наказу військового комісара до населення та вручення персональних повісток.

          2.4. Розмістити  на території сільської ради повідомлення про проведення призову, зазначивши,   що громадяни, які не  отримали особистих  повісток для призову  на строкову військову службу зобов’язані  прибути  до  районного військового комісаріату та мати при собі документи, які посвідчують особу.

          2.5. У разі появи призовників на території сільської ради забезпечити оповіщення призовника персональною повісткою, корінець повістки надати до військового комісаріату.

          2.6. Заходи щодо розшуку та доставки призовників, які ухиляються від проходження медичної та призовної комісії здійснювати у взаємодії з військовим комісаром із залученням представника Національної поліції в Миколаївській області.

 

 1. За результатами призову та виконанням цього рішення заслухати відповідальних за військовий облік (Долгановій Т.М., Соловйовій Т.М., Лишанковій В.О., Пустовойтенко А.М., Фісхутдіновій О.Ф) на території Коблівської сільської ради на засіданні виконавчого комітету  у листопаді   2019 року.

 

 1. Контроль за виконанням  цього рішення залишаю за собою.

 

 

 

 

В.о. сільського голови

Секретар ради                                                                     С. ТАЛОХА

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 14 березня 2019 року № 28

 

Про підготовку до відзначення 74-ї річниці

з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

         Відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відзначення 74-ї річниці з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дня пам’яті та примирення, з метою поліпшення соціального становища ветеранів війни, виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити Заходи щодо підготовки та відзначення 74-ї річниці з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та дня пам’яті та примирення (додаються).

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Коц В.М.

 

 

 

 

В.о. сільського голови

Секретар ради                                                                     С. ТАЛОХА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Додаток

до рішення № 28

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 14 березня 2019 р.

 

 

З А Х О Д И

«Про підготовку та проведення 74-ї річниці

з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та дня пам’яті

та примирення» на території Коблівської  сільської ради

 

 1. Здійснити упорядкування військових поховань, пам’ятників, обелісків, меморіальних комплексів, могил в с. Морське та Виноградне

Виконавець: комунальні підприємства Коблівської сіліької ради

Термін: до 01.05.2018 р.

 

 1. Провести обстеження матеріально-побутових умов учасників бойових дій ВВВ, інвалідів ВВВ, учасників ВВВ

Виконавець: відділ соціального захисту Коблівської сільської ради

Термін: до 30.04.2018 р.

 

 1. Забезпечити проведення в школах Коблівської сільської ради тематичних семінарів, лекцій, уроків пам’яті, зустрічі з ветеранами ВВВ, привести в належний стан шкільні музеї

Виконавці: дирекція шкіл Коблівської сільської ради

Термін: до 09.05.2018р.

 

 1. Організувати відвідини , за місцем проживання, ветеранів ВВВ, дітей війни  з врученням  вітальних листівок та продуктових наборів (згідно списку).

Виконавці: відділ соціального захисту Коблівської сільської ради

Термін: до  09.05.2018 р.

 

 1. 5. Забезпечити своєчасне перерахування одноразової матеріальної допомоги, ветеранам ВВВ, дітям війни передбаченої заходами щодо виконання Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  «Турбота» на 2017-2020 роки.

(згідно списку).

Виконавці: відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності,  відділ соціального захисту Коблівської сільської ради

Термін: до  09.05.2018 р.

 

 

 1. Організувати в сільських бібліотеках тематичну виставку, присвячену 74-й річниці з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та дня пам’яті та примирення.

Виконавці: сільські бібліотеки Коблівської сільської ради.

Термін: з 03.05.2018 р. по 09.05.2018 р.

 

 1. Провести мітинги та покладання квітів до пам’ятників в населених пунктах Коблівської сільської ради, провести урочистий концерт до дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні . Організувати святковий вогник для ветеранів ВВВ

Виконавці: виконавчий комітет Коблівської сільської ради, ЗОШ  Коблівської сільської ради, сільські будинки культури та бібліотеки

Термін: 09.05.2018 р.

 

 1. Відвідання з привітанням з 74-ою річницею з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні дітей війни Коблівської сільської ради, які знаходяться в будинку-інтернату для людей похилого віку.

Виконавці: староста Рибаківського старостинського округу

Термін: 05.05.2018 р.

 

 1. Забезпечити присутність медичних працівників під час проведення заходів відзначення 74-й річниці з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та дня пам’яті та примирення, для безпеки життя і здоров’я людей.

Виконавці: завідуючий АЗПСМ Чернега В.В.

Термін: 09.05.2018 р.

 

 

 

 

В.о. сільського голови

Секретар ради                                                                     С. ТАЛОХА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 14 березня 2019 року № 29

 

Про виявлення безхазяйного майна та затвердження

акту обстеження об’єктів нерухомого майна

 

Відповідно статті 335 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», пп.5, 9, 10  п. «б» статті 30, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 82-88 Постанови Кабінету міністрів України «Про   державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 25.12.2015 №1127 (зі змінами), з метою поставлення на облік виявлених об’єктів нерухомого майна як безхазяйного майна, зберігання та прийняття їх до комунальної власності, виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Акти обстеження об’єктів нерухомого майна від 12.03.2019 року (додаються).

 

 1. Розпочати процедуру визнання безхазяйним  майном обстежені об’єкти нерухомого майна, оскільки їх власники  не  відомі.

 

 1. Секретарю ради звернутися до Березанської філії комунального підприємства «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» про надання інформації щодо наявності технічної документації на обстежені об’єкти нерухомого майна.

 

 1. Постійній комісії з питань обстеження  безхазяйної речі (майна, відумерлої спадщини на території Коблівської сільської ради, після отримання інформації від Березанської філії КП «ММБТІ»:

— звернутися до органу реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень щодо наявності у Державному реєстрі відомостей про власників виявлених об’єктів нерухомого майна та, у разі відсутності власників, взяття такого майна на облік як безхазяйного;

— після взяття на облік безхазяйного майна, подати оголошення в засоби масової інформації про даний факт, та оприлюднити на офіційному сайті сільської  ради, з метою виявлення власників.

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Курічука А.В.

 

 

 

 

В.о. сільського голови

Секретар ради                                                                     С. ТАЛОХА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 14 березня 2019 року № 30

 

Про утворення волейбольної

команди у с. Коблеве

 

Відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України «Про фізичну культуру та спорт» на підставі протоколу зборів мешканців с.Коблеве від 12.12.2018 року, їх заяви від 14.03.2019 року, з метою  створення сприятливих умов у розвитку фізичної культури та спорту на території сільської ради, надання фінансової підтримки командам відповідно до Програми розвитку фізичної культури та спорту виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Інформацію про утворення волейбольної команди Коблівської ОТГ «VK KOBLEVO» прийняти до відома.

 

 1. Відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради взяти волейбольну команду «VK KOBLEVO» на облік, надавати методичну та організаційну допомогу у діяльності команди, забезпечувати облік матеріальних цінностей команди.

 

 1. Рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради створити спортивний клуб та розробити Положення про нього.

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Олійник К.Ф. та начальника відділу освіти, молоді та спорту

Олефіренко О.Ю.

 

       

 

В.о. сільського голови

Секретар ради                                                                     С. ТАЛОХА

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 14 березня 2019 року № 31

 

Про винесення попередження щодо неналежного

виконання батьківських обов’язків та взяття під

соціальний супровід гр. Рузак Олександри Євгенівни

 

Відповідно до статті 32 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5,8 12 Закону України « Про охорону дитинства», статі 150  Сімейного кодексу України та заслухавши інформацію начальника відділу захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради Боднарь Р.В.,  виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Прийняти інформацію начальника відділу до відома.

 

 1. Суворо попередити матір 5 дітей Рузак Олександру Євгенівну, 23.08.1982 р. н. , щодо неналежного виконання батьківських обов’язків та не створення відповідних умов для навчання та виховання неповнолітньої дитини: дочки Рузак Вікторії Олександрівни, 12.09.2005 р. н. та малолітніх дітей : дочки Рузак Юлії Олександрівни, 29.01.2007 р.н., сина Рузака Андрія Олександровича, 11.12.2003 р. н., сина Рузака Владислава Олександровича 09.02.2010 р.н., Рузак Софії Олександрівни 21.12.2018 р.н.

 

 1. Надати їм термін один місяць для покращення побутових умов проживання дітей, та створити їм всі умови для нормального психологічного та фізичного розвитку.

 

 1. Взяти дану родину під соціальний супровід.

 

 1. Контроль даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Степаненко Н.В.

 

В.о. сільського голови

Секретар ради                                                                     С. ТАЛОХА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зробимо Коблеве краще!

Оставить комментарий

Вам нужно войти sein, чтобы оставить комментарий.