Виконком № 4

24. апреля 2019 | | Рубрика: Регуляторні акти

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 17 квітня 2019 року № 32

 

 

Про роботу комунального підприємства

КП «Коблівський сількомунгосп»

за березень 2019 року

 

Відповідно до підпункту 3 пункту «а» статті 29 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні, розглянувши та заслухавши інформацію КП «Коблівський сількомунгосп» про роботу за березень 2019 року, виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Інформацію КП «Коблівський сількомунгосп» за березень 2019 року та план роботи на квітень 2019 року, прийняти до відома.

 

 1. Комунальному підприємству «Коблівський сількомунгосп» та відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища, інфраструктури, містобудування, архітектури та капітального будівництва продовжувати:

— відпрацьовувати заборгованість  населення, контролювати сплату за спожиті комунальні послуги;

— впорядковувати облік абонентів;

— не допускати появи заборгованості по заробітній платі працівників комунальних підприємств;

— розробляти плани роботи комунального підприємства на наступний місяць; 

— тримати на контролі заключення договорів на надання послуг з постачання холодної води та водовідведення, надання послуг з вивезення твердих побутових відходів; 

— роботи по ремонту водопровідної мережі Рибаківського старостинсь-кого округу та по підключенню в новозбудовану мережу  приватних домогосподарств;

— не допускати випадків переповнення контейнерів для сміття та несвоєчасного прибирання навколо;

 

 • в термін до 01.05.2019 року завершити роботи по благоустрою на сільських цвинтарях та ремонт пам’ятників загиблим воїнам  та їх упорядкування;
 • в термін до 01.06.2019 року завершити підготовку техніки до роботи в літній оздоровчий період.
 1. Контроль виконання даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Коца В.М. та заступника сільського голови з питань житлово-комунального господарства та благоустрою Власюка В.Д.

       

 

 

 

Сільський голова                                                                     В. ПАНИЧ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 17 квітня 2019 року № 33

 

Про заборону торгівлі харчовими продуктами

домашнього виготовлення та

використання газового обладнання

        

          Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  Закону України «Про охорону праці», Наказу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01.03.2006 № 110 «Про затвердження Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 244 від 21.10.2011 року «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою забезпечення виконання Правил благоустрою Коблівської сільської ради та недопущення епідемічних ускладнень і отруєнь харчовими продуктами на території Коблівської ОТГ, виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Заборонити на території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області торгівлю харчовими продуктами домашнього виготовлення (вином, креветками, пиріжками, м’ясом та м’ясопродуктами, молочними продуктами, овочами, фруктами, шашликом, мідіями, рибою, іншими морепродуктами, кондитерськими кремовими виробами, тощо), іншими продуктами харчування, що швидко псуються, без дозвільних документів.

 

 1. Заборонити торгівлю продовольчою продукцією домашнього виготовлення та промислового виробництва з рук на вулицях, площах, скверах та інших невстановлених місцях без документів, які засвідчують безпечність та якість продукції, а також без відповідних умов їх зберігання та реалізації.

 

 1. Заборонити торгівлю у невизначених місцях.

 

 1. Заборонити використання газових балонів при відсутності проекту на ГБУ та необхідних документів на газобалонну установку, а також договору.

 

 1. Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити утримання місць здійснення підприємницької діяльності в належному санітарному стані та отримати погодження режиму роботи об’єктів, згідно Правил благоустрою території Коблівської сільської ради, затверджених рішенням № 16 ІV сесії Коблівської сільської ради 8 скликання від 22.03.2017 року.

 

 1. Звернутися до БерезанськогоВП ОВП ГУМП в Миколаївській області, Березанського районного сектору ГУ ДСНС України в Миколаївській області та Березанської ДПІ Очаківського управління ГУ ДФС у Миколаївській області задля сприяння виконання даного рішення.

 

 1. Про хід виконання даного рішення заслуховувати голову адміністративної комісії на засіданнях виконкому сільської ради.

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань житлово-комунального господарства та благоустрою Власюка В.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                       В. ПАНИЧ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 17 квітня 2019 року № 34

 

Про згоду на розробку паспорту прив’язки

для розміщення тимчасових споруд

для ведення малого бізнесу

 

Відповідно до підпункту 9 пункту «а» статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви громадян України: Карастан О.І. та копію договору купівлі продажу земельної ділянки серії ННА 061008 від 15.12.2017 року, Вєтрогон Н.Д. та копію договору купівлі продажу земельної ділянки серії ННР 351204 від 20.09.2018 року, Мітєва О.Г. та ескізний варіант об’єкту, виконавчий комітет  

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Дати згоду Карастан Олені Іванівні на розробку паспорту прив’язки для розміщення тимчасових споруд (дерев’яні будинки) з метою організації відпочинку громадян в с. Коблеве по вулиці Кишинівська, 12/4 в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

 

 1. Дати згоду Вєтрогон Ніні Дмитрівні на розробку паспорту прив’язки для розміщення тимчасових споруд (дерев’яні будинки) з метою організації відпочинку громадян в с. Коблеве по вулиці Кишинівська, 10 А/1 в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

 

 1. Дати згоду Мітєву Олександру Георгійовичу на розробку паспорту прив’язки для розміщення тимчасових споруд (автомийка) з метою здійснення комерційної діяльності в с. Коблеве по вулиці Одеська, в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

 

 

 

 1. Заявникам заключити договір з КП «Колівський сільскомунгосп» на збір та вивіз сміття.

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Коца В.

 

 

 

Сільський голова                                                                              В. ПАНИЧ

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 17 квітня 2019 року № 35

 

Про виконання рішень №17, №19 від 21.02.2019 року

щодо неналежного виконання батьківських

обов’язків

 

          Відповідно до статті 32 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5,8 12 Закону України « Про охорону дитинства», статі 150  Сімейного кодексу України та заслухавши інформацію начальника відділу захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради Боднарь Р.В.,  виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Прийняти інформацію начальника відділу щодо виконання рішень №17, №19 виконкому від 21.02.2019 року до відома (додається).

 

 1. Громадяни Асадова Олена Костянтинівна та Асадов Тимур Адікович продовжуючи вживати алкогольні напої не виконали рішення виконавчого комітету щодо покращення побутових умов проживання дітей, не створили для них всіх умов для нормального психологічного та фізичного розвитку, тому неповнолітніх дітей дочки Асадової Марини Тимурівни 2008 р.н. і сина Асадова Миколи Костянтиновича 2014 р.н. на даний час повернути з комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в родину неможливо (додаток № 1).

 

 1. Громадяни Дейнеко Валентина Михайлівна та Сусликов Олексій Федорович не виконали рішення виконавчого комітету щодо рекомендації лікування від вживання алкогольних напоїв та покращення побутових умов проживання дітей, не створили для них всіх умов для нормального психологічного та фізичного розвитку, та не попереджують випадки бездоглядності дітей (додаток № 2).

 

 1. Відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді посприяти у вирішенні питання щодо відправлення дітей: Сусликова Віктора Олексійовича , 2008 року народження, Сусликова Михайла Олексійовича, 2010 року народження, Сусликову Наталю Олексіївну, 2012 року народження на оздоровлення.

 

 1. У зв’язку з не виконанням рішення виконкому № 19 від 21.02.2019 року родиною Дейнеко Валентини та Сусликова Олексія та повторення випадків бездоглядності дітей, відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді підготувати та направити до Березанського відділу поліції відповідний пакет документів щодо притягнення до відповідальності згідно невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

 

 1. Рекомендувати відділу захисту сім’ї, дітей та молоді проводити відповідну роботу з вищевказаними родинами щодо спрямування їх до виконання попереднього рішення №17 , 19 від 21.02.2019 року, та доповісти через місяць на засіданні виконкому.

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на членів виконавчого комітету Бойка В.А. та старосту Українського старостинського округу Фісхутдінову О.Ф.

 

 

Сільський голова                                                                         В. ПАНИЧ

 

 

 

 

 

 

      Додаток № 1

до рішення № 35

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 17 квітня 2019 р.

 

Інформація

 

     Батько — Асадов Тімур Адікович 08.01.1977 р.н.

     Мати — Асадова Олена Костянтинівна 21.06.1981 р.н. (місце реєстрації згідно паспортних даних Одеська обл. Саратський р-н, с.Райлянка)

     Мають двох неповнолітніх дітей :

донька – Асадова Марина Тимурівна 04.06.2008 р.н. навчалась у 5-б класі Коблівської ЗОШ , син – Асадов Микола Костянтинович 08.06.2014 р.н.  відвідував Коблівський дитячий садочок «Сонечко».

     На даний час діти знаходяться  в комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в місті Миколаїв.

     Сім’я на території сільської ради не зареєстрована. Власного житла не має. Винаймають будинок за адресою : с. Коблеве, вул. Баблідзе , 107 без офіційного підтвердження. Родина проживає у будинку з 2 житловими кімнатами, наявна електроенергія, водопостачання. Є пічне опалення проте на даний час скоріш за все не користуються бо у будинку холодно.

     Родині Асадових виконкомом було винесено рішення та визначений термін виконання щодо покрашення побутових умов проживання дітей та створення їм всіх умов для нормального психологічного та фізичного розвитку проте змін не виявлено. На час візиту у родину 12.04.2019 було виявлено, що у кімнатах як і у всьому будинку брудно, розкидані брудні речі, підлога брудна невідомо коли її підмітали чи мили. На кухні також брудно, стіл заповнений брудним посудом, плита замащена. Стеля та стіни забруднені сажею так як користувались взимку пічкою, хоча на даний час не виявлено що пічкою користуються проте стеля та стіни не підбілені. У всьому будинку антисанітарні умови проживання.

     У батьків є схильність до вживання алкогольних напоїв, так як працюють за наймом на цвинтарі мають можливість випити на поминках. Тому однією з умов повернення дітей у родину є рекомендація виконавчого комітету пройти лікування від алкогольної залежності, проте родина Асадових не вважає що залежність існує, тому ніхто не лікується та продовжують вживати алкогольні напої. За останній період неодноразово помічались в нетверезому стані.

     В родини Асадових є також борг перед дитячим садочком «Сонечко» за харчування малолітньої дитини Миколи, який тягнеться ще з 2018 року, проте він не погашається.

 

 

Начальник відділу соціального захисту

сім’ї, дітей та молоді                                                                        Р. БОДНАРЬ

 

      Додаток № 2

до рішення № 35

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 17 квітня 2019 р.

 

Інформація

 

     Сім’я Дейнеко Валентини Михайлівни(05.01.1984 рн.) та Сусликова Олексія Федоровича (03.04.1975 рн.)

 мають на вихованні шестеро малолітніх  дітей:

Сусликова  Світлана Олексіївна (2002 р.н); Сусликов Федір Олексійович (2004 р.н.); Сусликов Павло Олексійович (2005 р.н.); Сусликов ВікторОлесійович (2008 р.н.); Сусликов Михайло олексійович (2010 р.н.);

Сусликова Наталія Олексіївна (2012 р.н.).

     Сім’я проживає у будинку  (три кімнати) та четверта кухня. Водопровід є, електропостачання проведенно від сусіднього будинку (батьківська хата).

Опалення пічне. Є газовобалонне забезпечення. Старша донька проживає у сусідньому будинку у своєї тітки. Всі останні діти у двох кімнатах. Для батьків є окрема кімната. В кімнатах майже немає меблів: дитячі ліжка забезпеченні не усим належним  дітям постілями, шафа в недоброму стані, стіл один, стільці відсутні. В одній кімнаті було поклеєно шпалеру. Під час останнього візиту служби в будинку було прибрано, мінімальний запас продуктиів харчування забезпечено. Мати влаштувалася по трудовому договору до Коблівської сільської ради робітником по благоустрою на місяць. Батько офіційно непрацює. Зі слів матері працює на будівницві без укладання трудового договору. Припинено державну соціальну виплату як малозабезпеченим. З обліку ценра зайнятості знялися.

     Лікування щодо алкогольної залежнсті непройшли, мотивують тим що на даний час немає коштів. Зі слів односельчан батько продовжує нездоровий спосіб життя.

     Школа постійнно скаржиться на неохайність дітей, постійні прогули без поважних причин, невиконання домашніх завдань, постійно немають учнівських шкільних приладдів, на неналежну поведінку дітей (особливо хлопчаків) та на те що батьки неприділяють уваги до своїх дітей належним чином. Особливо Федір та Віктор  стали вести себе ще гірше ніж раніше. Вчителів несприймають. Постійно поливають брудними  нецензурними словами. Віктор став учиняти сварки та бійки із старшою сестрою Світланою в школі з незрозумілих причин . Неодноразово вчителями школи були візити в сім’ю по причинні неповажних пропусків дітей.

     Батько буває жорстким по віднощенню до синів.

     Родина Дейнеко-Сусликова була на обліку в соцслужбах як СЖО.

     Неодноразово з ними проводилися бесіди про їх спосіб життя, неодноразово їх викликали на засідання до району. Діти вилучалися тимчасово але  за виправленням батьків були повернуті в родину (батьки зловживали , неналежним чином виконували свої батьківські обов’зки).

Певний період часу сім’я вела здоровий спосіб життя в зв’язку з чим було їх знято з обліку. Та як виявилося що ненадовго. В родині постійнно перебуває нездорова атмосфера для виховання дітей. Господарство нетримають.

 

 

 

Начальник відділу соціального захисту

сім’ї, дітей та молоді                                                                        Р. БОДНАРЬ

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 17 квітня 2019 року № 36

 

Про винесення попередження

щодо неналежного виконання

батьківських обов’язків

гр. Агіровій Світлані Іванівні

 

        Відповідно до статті 32 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5,8 12 Закону України « Про охорону дитинства», статі 150  Сімейного кодексу України та заслухавши інформацію старости Новофедорівського старостинського округу Степаненко Н.В. виконавчий комітет сільської ради:

 

   ВИРІШИВ :

 

 1. Прийняти інформацію старости Новофедорівського старостинського округу до відома (додається).

 

 1. Суворо попередити матір Агірову Світлану Іванівну, 04.09.1973 р. н., щодо неналежного виконання батьківських обов’язків та не створення відповідних умов для навчання та виховання неповнолітньої дочки: Агірової Анастасії Геннадіївни, 23.07.2007 р. н. 

 

 1. Надати їй місячний термін для покращення побутових умов проживання дитини, та створити їй всі умови для нормального психологічного та фізичного розвитку.

 

 1. Рекомендувати вищевказаній громадянці в місячний термін пройти лікування від алкогольної залежності, офіційно працевлаштуватись та переосмислити ставлення, щодо виховання своєї дитини.

 

 1. В разі не виправлення ситуації в установлений термін, яка склалася на даний час в родині виконавчим комітетом буде порушено клопотання перед відділом соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді, про неспроможність виховання дитини з подальшим позбавленням її батьківського піклування.

 

 1. Взяти дану родину під соціальний супровід.

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Олійник К.В.

 

 

 

Сільський голова                                                                    В. ПАНИЧ

                                                                                       

 

 

 

      Додаток

до рішення № 36

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 17 квітня 2019 р.

 

 

                                                         Інформація

                                                 

      На території  Новофедорівського старостинського округу  проживає  гр.  Агірова Світлана Іванівна,  1973  р.н.,  яка виховує неповнолітню дитину– Агірову  Анастасію Геннадіївну, 2007 р. н .    Сім’я  знаходиться на обліку як неблагонадійна родина (СЖО).

     Агірова С.І схильна до зловживання спиртними напоями, не працює, не стоїть на обліку в ЦЗ. Мати не приділяє  належної уваги дитині, не виконує своїх батьківських обов’язків. Агірову С.І. неодноразово запрошували на  співбесіду в сільську раду.  Запрошення ігнорувалися.

З  Агіровою С.І. неодноразово  проводилися бесіди щодо  її  поведінки ,але результат був негативний.

     Влітку, 2017 року, дитину було вилучено з родини і вона 10 місяців перебувала в реабілітаційному центрі м. Миколаєва.

     Примусово Агірова пройшла курс лікування від алкогольної залежності. Фахівцеві з соціальної роботи  надана довідка з лікарні. Після лікування, Агірова С.І. працевлаштувалася, зробила косметичний ремонт в будинку та повернула дитину в родину.

    09.04. 2019 р. родину відвідали  начальник соціального захисту-Боднарь Р.В., староста Новофедорівського  старостинського округу -Степаненко Н.В.,дільничий офіцер поліції – Бондарь Д.О. та фах.з соц. роботи — Анастасьєва Т.П.  Було складено акт обстеження умов проживання.

     На момент візиту  Агірова С.І. була в  стані алкогольного сп’яніння. В будинку  був безлад, на столі – недопалки від цигарок. На запитання членів комісії,   Агірова чіткої відповіді дати не змогла, поводилася  не адекватно.

На даний момент  Агірова С.І. зловживає спиртними напоями, не працевлаштована, на обліку в ЦЗ не перебуває. Отримує державну допомогу як одинока мати.

     Для дитини не створено належних умов для проживання. Вихованням дитини мати не займається, з школою зв’язок не підтримує.

 

Староста Новофедорівського

старостинського округу                                                        Н. СТЕПАНЕНКО

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 17 квітня 2019 року № 37

 

Про винесення попередження

щодо неналежного виконання

батьківських обов’язків

гр. Лозічній Віталіні Віталіївні

та Лозічному Миколі Олександровичу

 

Відповідно до статті 32 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5,8 12 Закону України « Про охорону дитинства», статі 150  Сімейного кодексу України та заслухавши інформацію старости Новофедорівського старостинського округу Степаненко Н.В.,  виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Прийняти інформацію старости Новофедорівського старостинського округу до відома (додається).

 

 1. Суворо попередити батьків 2 дітей Лозічного Миколу Олександровича, 07.02.1981 р. н. та Лозічну Віталіну Віталіївну, 29.01.1985 р. н. щодо неналежного виконання батьківських обов’язків та не створення відповідних умов для навчання та виховання малолітніх дітей: дочки  Лозічної Аліни Миколаївни, 2014 р. н. і сина Марчук Володимира Івановича, 2010 р.н. 

 

 1. Надати їм термін один місяць для покращення побутових умов проживання дітей, та створити всі умови для нормального психологічного та фізичного розвитку.

 

 1. Рекомендувати вищевказаним громадянам в місячний термін привести в належний стан житловий будинок та створити умови для проживання дітей згідно санітарним нормам, виконувати обов’язки щодо виховання своїх дітей.

 

 1. В разі не виправлення ситуації в установлений термін, яка склалася на даний час в родині та повторення випадків бездоглядності дітей, виконавчим комітетом буде порушено клопотання перед відділом соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді, про неспроможність виховання дітей та відібрання дітей з подальшим позбавленням їх батьківського піклування.

 

 1. Взяти дану родину під соціальний супровід.

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на члена виконавчого комітету Степаненко Н.

 

 

Сільський голова                                                                       В. ПАНИЧ

 

 

 

 

 

 

 

      Додаток

до рішення № 37

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 17 квітня 2019 р.

 

 

Інформація

 

     На території Новофедорівського старостинського округу проживає родина Лозічного Миколи Олександровича, 1981 р.н. та Лозічної Віталіни Віталіївни, 1985 р.н. , які виховують малолітніх дітей – Лозічну Аліну Миколаївну, 2014 р.н. та Марчук Володимира Івановича, 2010 р.н.

     Сім’я знаходиться на обліку як неблагонадійна родина (СЖО).

     Лозічний М.О. офіційно працевлаштований в м.Южний, мати- домогосподарка. Власного житла не мають. Проживають в будинку батьків.

Лозічні схильні до зловживання спиртними напоями, не приділяють належної уваги дітям, не виконують своїх батьківських обов’язків.

     09.04.2019 року родину відвідали начальник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді – Боднарь Р.В., староста Новофедорівського старостинського округу – Степаненко Н.В., дільничий офіцер поліції – Бондарь Д.О. та фахівець з соціальної роботи – Анастасьєва Т.П. Було складено акт умов проживання.

     На момент візиту в будинку був безлад, ліжко не прибране, купа брудної білизни.

     На кухні багато брудного посуду. Обідній стіл відсутній. У дітей немає письмового стола, немає окремого дитячого ліжка. Недостатньо іграшок та книжок.

     Будинок потребує капітального ремонту. Дах просів, стіна відійшла, в дитячій кімнаті стеля протікає.

     Подвір’я не впорядковане. Біля ганку багато недопалків.

     Город не обробляється.

     Для дітей не створено належних умов проживання. Вихованням дітей батьки не займаються, зі школою зв’язок не підтримують.

 

 

Староста Новофедорівського

старостинського округу                                                         Н. СТЕПАНЕНКО

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 17 квітня 2019 року № 38

 

Про винесення попередження

гр. Антон Ользі  Михайлівні 

щодо  виконання батьківських

обов’язків

 

Відповідно до статті 32 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5,8 12 Закону України « Про охорону дитинства», статі 150  Сімейного кодексу України та заслухавши інформацію соціального працівника відділу захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради Плігіної О. П.,  виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

           1.Прийняти інформацію начальника відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді до відома та характеристику на учня Рибаківської ЗЗОШ Антона Анатолія, 2010 року народження.

 

          2.Винести попередження Антон Ользі Михайлівні,1989 р. н. , яка не приймає участі у вихованні сина, оскільки не проживає  на території Рибаківського старостинського округу, тим самим не  виконує батьківських обов’язків, щодо малолітнього сина Антон Анатолія, 2010 р. н..

 

          3.Направити клопотання до служби у справах сім’ї дітей та молоді Березанської РДА, щодо встановлення місця проживання дитини .

 

           4.Рекомендувати матері відвідати з Анатолієм психолога, щодо корекції поведінки хлопчика.

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти члена виконавчого комітету Антоненко С.

 

Сільський голова                                                                                    В. ПАНИЧ

      Додаток

до рішення № 38

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 17 квітня 2019 р.

 

 

Інформація

 

      До відділу соціального захисту дітей, сім’ї та молоді  Коблівської сільської ради надійшла  усна рекомендація, винести  на засідання  виконкому питання про виконання правил поведінки дитини: Антон Анатолія Петровича, 16.07.2010 р. н.

     Дана родина, Антон Ольга Михайлівна та її син Антон Анатолій Петрович, проживають в будинку батьків, разом з мамою Ольги Михайлівни – Савранською Валентиною Вікторівною.

     Будинок не газифікований, має 3 житлові кімнати, без зручностей.

     Мама та бабуся алкогольними напоями не зловживають. Батько з родиною не проживає.

     Надійшла інформація від вчителів та соціального педагога Рибаківського ЗЗСО, що Антон Анатолій( 3 клас) зриває уроки, неадекватно себе поводить з вчителями, однокласниками.

     На зауваження не реагує, виконувати завдання в класі відмовляється, потрібно постійно його вмовляти.

     На перервах качається по підлозі, кричить, бігає, б’ється з однокласниками.

     На даний час Анатолій проживає з бабусею, мама проживає і працює в м. Миколаєві з жовтня 2017 року, тому вихованням сина практично не займається.

     Бабуся пенсіонерка, медик на пенсії. Особливого  впливу на онука не має.       Хоча її не одноразово запрошували сидіти на уроки і на групу продовженого дня. Але хлопчик не дуже реагує на її зауваження.

     Проводилися неодноразові бесіди з даною родиною, але результатів це не дає.

 

 

Соціальний працівник                                                                      О. ПЛІГІНА

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 17 квітня 2019 року № 39

 

Про визначення прибережних

земельних ділянок для масового

відпочинку громадян на узбережжі

Чорного моря в межах території

Коблівської сільської ради

 

         Відповідно до  статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Президента України від 14.07.2001 № 190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», Постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 № 264 «Про затвердження обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», наказу Міністерства охорони здоров’я України від  17.03.2011

№ 145 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць», наказу МВС України від 10.04.2017 № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних обєктах України», листа начальника  Березанського районного сектору ГУ ДСНС України в Миколаївській області № 30/80 від 09.04.2019, сільська рада

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Визначити прибережні земельні ділянки для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря з метою дотримання безпеки життєдіяльності відпочиваючих, дотримання екологічних та санітарно-епідемічних норм в межах території Коблівської сільської ради на літньо-оздоровчий сезон з 01 червня по 01 вересня поточного року:

         1) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря с.Морське – 450 м (схема додається);

         2) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря с. Коблеве напроти бази відпочинку «Бригантина» – 545 м (схема додається);

         3) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря с. Коблеве напроти баз відпочинку «Нива золота», «Політехнік» та «Івушка-2» – 675 м (схема додається);

          4) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря с. Коблеве напроти бази відпочинку «Корабел» до бази відпочинку «Зоря» – 185 м  (схема додається);

         5) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря с.Коблеве від бази відпочинку «Зоря» до бази відпочинку «Орбіта» – 3400 м (схема додається);

6) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря с.Коблеве від бази відпочинку «Орбіта» до бази відпочинку «Волна» – 280 м (схема додається);

7) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря с. Коблеве від бази відпочинку «Волна» до каналу – 540 м (схема додається);

8) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти баз відпочинку «Поділля», «Ранок», «Рось»  – 100 м (схема додається);

9) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти дитячого оздоровчого табору «Орлятко» – 170 м (схема додається);

10) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти дитячого оздоровчого табору «Чайка» – 50 м (схема додається);

11) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти СОТ «Моряна» – 80 м (схема додається);

12) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти баз відпочинку «Лісотехнік», «Поштовик», «Фенікс», «Альбатрос» – 425 м (схема додається);

13) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти бази відпочинку «Берег» – 45 м (схема додається);

14) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти баз відпочинку «Медик», «Расвєт», «Роднік», «Фрунзовєц» – 30 м (схема додається);

15) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти бази відпочинку «У водяного» та рятувальної станції – 105 м (схема додається);

16) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти баз відпочинку  «Дача», «Удача» – 55 м (схема додається);

17) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти бази відпочинку «Південний» – 95 м (схема додається);

18) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти баз відпочинку «Перлина», «Дорожник» – 200 м (схема додається);

19) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти бази відпочинку «Дружба» – 110 м (схема додається);

20) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти бази відпочинку «Морська волна» – 160 м (схема додається);

21) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти бази відпочинку «Чорномор» та дитячого оздоровчого закладу «Космос» – 175 м (схема додається);

22) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти ТОВ «Леддер» – 500 м (схема додається);

23) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Рибаківка» напроти бази відпочинку «Морський прибій» та дитячого оздоровчого табору «Желєзнодорожнік» – 100 м (схема додається);

24) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Лугове» напроти  бази відпочинку «Колос» – 390 м (схема додається);

25) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Лугове» напроти туристичного комплексу «Лугове» – 400 м (схема додається);

26) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Лугове» напроти баз відпочинку «Дельфін», «Лугове», «Волна» – 250 м (схема додається);

27) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Лугове» напроти бази відпочинку «Приморський» – 60 м (схема додається);

28) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Лугове» напроти бази відпочинку «Південна» – 45 м (схема додається);

39) прибережна земельна ділянка для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в зоні відпочинку «Лугове» напроти баз відпочинку «Каскад», «Авіатор» – 120 м (схема додається).

 

 1. Закріпити відповідальних за прибережні земельні ділянки та водну акваторію пляжу для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря за базами відпочинку з метою дотримання безпеки життєдіяльності відпочиваючих, дотримання екологічних та санітарно-епідемічних норм, а також програми благоустрою в межах території Коблівської сільської ради на літньо-оздоровчий сезон з 01 червня по 01 вересня поточного року (додаток № 1).

 

 1. Заборонити купання у місцях, які не визначені для масового відпочинку та в межах с. Рибаківка.

 

 1. Установити режим:

         — перебування та купання відпочиваючих на прибережній території берега Чорного моря – з 8.00 до 18.00 години;

         — прибирання прибережної території берега Чорного моря – з 18.00 до 8.00 години.

 

5. Зобов’язати відповідальних осіб за визначеними територіями дотримуватися вимоги, відповідно до якої не менше 50% території пляжу повинні бути вільними від будь-яких споруд, будівель, а також пляжного інвентарю, навісів та іншого та вжити заходів щодо встановлення рятувальних постів на даних територіях. 6. Зобов’язати землекористувачів прибережних земельних ділянок, а також суб’єктів господарювання встановити інформаційні щити з необхідною інформацією для відпочиваючих, вживати заходів щодо додержання норм Земельного та Водного кодексів України, Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, інших нормативно-правових актів, а також здійснити обов’язкові обстеження акваторії дна, проводити лабораторний аналізи піску та морської води.  7. Визначити місця облаштування рятувальних станцій, постів, пристаней, причалів і пунктів базування маломірних суден та інших плавзасобів на території Коблівської сільської ради на літньо-оздоровчий сезон з 01 червня по 01 вересня поточного року (додаток № 2).   8. Дозволити розміщення маломірних (малих) суден на території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області за умов дотримання чинного законодавства  та призначити відповідальних за рятувальними постами (додаток № 2).   9. Зобов’язати власників маломірних (малих) суден співпрацювати з відповідальними особами, рятувальними постами та надавати необхідну допомогу задля забезпечення охорони життя людей на водних об’єктах.  

 1. Контроль виконання даного рішення залишаю за собою.

 

Сільський голова                                                                       В. ПАНИЧ

      Додаток № 1

до рішення № 39

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 17 квітня 2019 р.

                                                                  

Визначені прибережні земельні ділянки

сумісного використання для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в межах території Коблівської сільської ради

на літньо-оздоровчий сезон з 01 червня по 01 вересня поточного року

 

№ з/п

Визначення прибережних земельних ділянок сумісного використання для

масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в

межах  території Коблівської сільської ради на літньо-оздоровчий сезон поточного року

Протяж-ність території (м)

Сумісні користувачі

Відповідальні

с. Морське

 

1.

Напроти б/в «Голубі далі»

 

Напроти б/в «Сан Маріно»

 

250 м

 

200 м

“Кіровець”, “Голубі далі”

“Сан-Маріно”, “Черкаси”

“Голубі далі”

 

«Сан Маріно»

с. Коблеве

 

1.

Напроти б/в “Бригантина

 

 

545 м

 
“Бригантина”
 
“Бригантина”

2.

Від б/в “Політехнік-3”

до б/в “Бригантина”

 

675 м

“Нива золота”,“Політехнік-3”, “Івушка-2”,

 

“Нива золота”,“Політехнік-3”

3.

Напроти б/в “Корабел”до

б/в “Зоря”

 

185 м

“Корабел”, «Маяк»

“Корабел”, «Маяк»

4.

Напроти б/в “Зоря” доб/в «Орбіта»

3400 м

Відповідно укладених договорів 

ПП «ААС»

5.

Напроти б/в «Орбіта»

390м

«Орбіта», «Поліграфіст», «Імпульс», «Ветерок»

«Орбіта»

6.

Від б/в “ Орбіта ” до б/в «Волна»

 

280 м

Шклярська Т. І.,

Ізман О.М., Боз О.К.,

ТОВ «Торговий дім «Преображенський», «Волна», «Лідія»

 «Преображенсь

кий»,

«Лідія»

7.

Від б/в «Волна» до каналу

540 м

 «Факел», «Електромонтажник» «Лимани»,

«Лазурний берег», «Автомобіліст»

 

«Волна», «Автомобіліст»

 

 

 

з/в «Рибаківка»

 

1.

Напроти б/в «Зміна»

100

«Зміна»,«Поділля», «Ранок», «Рось»

«Зміна»

2.

Напроти ДОТ «Орлятко»

170

ДОТ «Орлятко»

ДОТ «Орлятко»

3.

Напроти ДОТ «Чайка»

50

ДОТ «Чайка»

ДОТ «Чайка»

4.

Напроти СОТ «Моряна»

80

СОТ «Моряна»

СОТ «Моряна»

5.

Напроти б/в «Лісотехнік»

425

«Лісотехнік», «Поштовик», «Фенікс», «Примор’є», «Турист», «Альбатрос»

«Лісотехнік»

6.

Напроти б/в «Берег»

45

«Берег»

«Берег»

7.

Напроти б/в «Медик»

30

«Медик», «Расвєт», «Роднік», «Фрунзовєц»

«Медик»

8.

Напроти б/в «У водяного»

105

Рятувальна станція, «У водяного»

«У водяного»

9.

Напроти б/в «Дача»

55

«Дача», «Удача»

«Дача»

10.

Напроти б/в «Південний»

95

«Південний»

«Південний»

11.

Напроти б/в «Перлина»

200

«Перлина», «Дорожник»

«Перлина»

12.

Напроти б/в «Дружба»

110

«Дружба»

«Дружба»

13.

Напроти б/в «Морська волна»

160

«Морська волна»

«Морська волна»

14.

Напроти б/в «Чорномор»

175

«Чорномор»,

ДОЗ «Космос»

«Чорномор»

15.

Напроти ТОВ «Леддер»

500

«Юність», ДОТ «Маяк», ПДЗОВ «Алий парус», «Зорі над Бугом», «Вікторія», «Сокіл»

ДОТ «Маяк», ПДЗОВ «Алий парус»

16.

Напроти б/в «Морський прибой»

100

«Железнодорожнік», «Морський прибой»

«Морський прибой»

з/в «Лугове»

 

1.

Напроти б/в «Колос»

390

«Колос», «Княжичанка», «Соловїна роща», «Янтарь», «Урожайний»

«Колос»

2.

Напроти туристичного комплексу «Лугове»

400

«СІ-ТАЙМ», «Лаванда», «Чайка», «Єлань», «Дружба» (Лугове), «Прибій», «Либідь», «Ювілейна», «Черемшина»

«СІ-ТАЙМ»

3.

Напроти б/в «Дельфін»

250

«Лугове», «Волна»

«Дельфін»

4.

Напроти б/в «Приморський»

60

«Приморський»

«Приморський»

5.

Напроти б/в «Південна»

45

«Південна»

«Південна»

6.

Напроти б/в «Каскад»

120

«Авіатор»

«Каскад»

 

 

 

Сільський голова                                                                       В. ПАНИЧ

 

 

                                                                

 

 

 

      Додаток № 2

до рішення № 39

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 17 квітня 2019 р.

 

Місця облаштування

рятувальних станцій, постів, пристаней, причалів і пунктів базування маломірних суден та інших плавзасобів (доріжок) на території Коблівської сільської ради

на літньо-оздоровчий сезон з 01 червня по 01 вересня поточного року

 

№ з/п

№ станції, посту, пристані та інш.

Фактична адреса місця облаштування

Відповідальні

 

1.

268

 

 

 

с.Коблеве, з/в «Коблево»,

б/в «Чорноморець»

 

 

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ», ПП «ААС»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

2.

б/н

с.Коблеве, з/в «Коблево»,

б/в «Чорноморець»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ», ПП «ААС»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

3.

270

с.Коблеве, з/в «Коблево»,

б/в «Автомобіліст»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ», ПП «ААС»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

4.

271

с.Коблеве, з/в «Коблево»,

б/в «Ракета»  — Мушинська В.К.

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ», ПП «ААС»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

5.

б/н

б/в «Росинка»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ», ПП «ААС»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

6.

275

с.Коблеве, з/в «Коблево»,

б/в «Наука»

б/в «Наука»

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

7.

278

с.Коблеве, з/в «Коблево»,

б/в «Зоря»

б/в «Зоря»

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

8.

291

с. Коблеве, з/в «Коблево»,

б/в «Політехнік»

б/в «Політехнік»

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

9.

б/н

с.Коблеве, з/в «Коблево»,

б/в «Факел»

б/в «Факел»

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

10.

б/н

с.Коблеве, з/в «Коблево»,

ресторан «Бора-Бора»

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

11.

б/н

с.Коблеве, з/в «Коблево»,

б/в «Орбіта»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ», ПП «ААС»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

12.

б/н

с. Коблеве, з/в «Коблево»,

РКА «Міленіум»

б/в «Вінниця»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ», ПП «ААС»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

13.

б/н

с.Коблеве, з/в «Коблево»,

б/в «Дельфін»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ», ПП «ААС»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

14.

б/н

с.Коблеве, з/в «Коблево»,

б/в «Бригантина»

б/в «Бригантина»

15.

б/н

с.Морське, з/в «Морське»,

б/в «Голубі далі»

б/в «Голубі далі»

16.

б/н

с. Коблеве, вул. Лиманна,

човникова станція

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

17.

б/н

с.Коблево, з/в «Коблево», «Связіст»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ», ПП «ААС»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

18.

б/н

з/в «Лугове», б/в «Луговоє-Бич», ТОВ «СІ-ТАЙМ»

ТОВ «СІ-ТАЙМ»

19.

б/н

з/в «Рибаківка», б/в «Рось»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

20.

б/н

з/в «Рибаківка», б/в «Лісотехнік»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

21.

300

з/в «Рибаківка»,

б/в «Берег»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

22.

б/н

з/в «Рибаківка»,  

рятувальний пост

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

23.

б/н

з/в «Рибаківка»,

б/в «Хорошее завиденее»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

24.

302

з/в «Рибаківка»,

б/в «Платан»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

25.

б/н

з/в «Рибаківка»,

б/в «Море»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

26.

б/н

з/в «Рибаківка»,

б/в «Нива»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

27.

б/н

з/в «Рибаківка»,

б/в «Морская волна»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

28.

б/н

з/в «Рибаківка»,

б/в «Космос»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

29.

б/н

з/в «Рибаківка»,

б/в «Маяк»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

30.

б/н

з/в «Рибаківка»,

б/в «Вікторія»

Землекористувачі:

ДП «Очаківське ЛМГ»,

Коблівська сільська рада

(за узгодженням з керівниками баз відпочинку)

 

 

Сільський голова                                                                       В. ПАНИЧ

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

Від 17 квітня 2019 року № 40

 

Про затвердження плану організаційних

заходів  з  підготовки  та  проведення

благоустрою та акції «День довкілля-2019» 

на території  Коблівської сільської ради

 

         Відповідно  до частини 1 „а” пункту 7 статті 30, пункту 2 статті 33 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні”, підпункту 1 пункту 2 статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року №777-р «Деякі питання проведення щорічних акцій «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», доручення заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 14.03.2019 року

№ 1411/0/05-61/3-13 з цього ж питання, з метою поліпшення  санітарного-епідеміологічної ситуації, покращення благоустрою населених пунктів та  прилеглих до них територій, виконком  сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити план заходів з організації та проведення благоустрою та акції «День довкілля-2019» на території Коблівської сільської ради (додається).

 

 1. Рекомендувати депутатам сільської ради, членам виконавчого комітету, керівникам та колективам підприємств, установ, організацій, власникам торгових точок  та мешканцям  населених пунктів, розташованих на території сільської ради прийняти участь у проведенні заходів з благоустрою та  акції «День довкілля — 2019».  

 

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань ЖКП Власюка В.Д.

 

Сільський голова                                                                    В. ПАНИЧ

      Додаток

до рішення № 40

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 17 квітня 2019 р.

 

 

                                                                 П Л А Н

заходів з підготовки та проведення благоустрою та акції «День довкілля-2019» на території Коблівської сільської ради

 

з/п

Найменування заходів

Відповідальні за проведення акції

Термін проведення

1

Очищення територій населених пунктів від сміття (ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення від сміття берега Чорного моря Тилігульського лиману)  прилеглої території

 

КП «Коблівський сіль комунгосп», установи, організації, оздоровчі заклади

     до

1 травня

2019р.

2

Приведення у належний стан будівель та проведення санітарного очищення земельних ділянок та прилеглих територій до об’єктів на відстані 10-15 метрів установ, підприємств, організацій, торгівельних точок

 

КП «Коблівський сіль комунгосп», керівники установ, організацій, підприємств ,оздоровчих закладів, підприємств,  власники торгових точок, власники будинків

     до

1 травня

2019р.

3

Проведення озеленення територій: висадка дерев, кущів, троянд. Проведення благоустрою, оформлення клумб: розпушування грунту, посів та висадка квітів.

 

Керівники установ, організацій, оздоровчих закладів, підприємств та  власники торгових точок

     до

1 травня

2019р.

4

Проведення  санітарного очищення прилеглих територій до приватних будинків та багатоквартирних будинків

 

Власники будинків

     до

1 травня

2019р.

5

Приведення в належний стан пам’ятники та меморіальні дошки

 

КП «Коблівський сіль комунгосп»,

     до

1 травня

2019р.

6

Приведення до належного санітарного стану кладовища

 

КП «Коблівський сіль комунгосп»,

     до

1 травня

2019р.

7

Прибирання та приведення в належних стан автобусних зупинок,

 

Відділ ЖКГ та благоустрою, старости, власники автобусних станцій 

     до

1 травня

2019р.

8

В школах проводити тематичні уроки присвячені питанням екології, охорони навколишнього природного середовища.

 

Відділ освіти Коблівської сільської ради

     до

1 травня

2019р.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                     В. ПАНИЧ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

від 17 квітня 2019 року № 41 

с. Коблеве

 

Про  підготовку до літнього оздоровчо-

туристичного  сезону  2019 року  на

території Коблівської сільської ради

 

        Відповідно статті 30 Закону України  „Про місцеве  самоврядування  в Україні», розглянувши розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 04.04.2019 року № 106-р «Про заходи щодо підготовки до літнього туристичного  сезону  2019 року в Миколаївській області», з метою забезпечення підготовки до літнього туристичного сезону, скоординованої роботи оздоровчих закладів, посилення контролю за організацією масового відпочинку, забезпечення належних умов для дозвілля 

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 04.04.2019 року № 106-р «Про заходи щодо підготовки до літнього туристичного  сезону 2019 року в Миколаївській області» довести до відома керівників оздоровчих закладів, організацій , установ незалежно від форм власності.

 

 1. Рекомендувати керівникам оздоровчих закладів, організацій , установ:

         2.1. Провести підготовку закладів, готелів  та інших місць тимчасового перебування людей до літнього оздоровчо-туристичного сезону, створити належні умови для  ефективного функціонування та здійснити їх відкриття враховуючи законодавство з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці, законодавство про працю та зайнятість населення.

         2.2. Укласти договори на водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів  з підприємствами, що надають відповідні послуги.

2.3. Створити оптимальні умови для безпечного відпочинку людей у  закладах оздоровлення та відпочинку усіх типів та забезпечити  належний санітарний стан  територій,  встановити  контейнери, урни для  сміття, тощо.

2.4.  Організувати роботу щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у період літнього оздоровчо-туристичного сезону  шляхом забезпечення виконання Розпорядження ПрезидентаУкраїни від 14 липня 2001 року № 190/2001 -рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах» та  розпорядження  голови облдержадміністрації від 13 листопада 2017 року № 449-р «Про охорону життя людей на водних об’єктах Миколаївської області».

  Організувати роз’яснювальну роботу щодо суворого дотримання правил поводження на воді, з легкозаймистими та вибухонебезпечними речовинами.

2.5. Розробити плани заходів щодо забезпечення  пожежної та техногенної безпеки об’єктів оздоровлення і відпочинку та  вжити невідкладних заходів щодо запобігання виникненню пожеж, надзвичайних ситуацій та загибелі людей протягом літнього оздоровчо -туристичного сезону зокрема:

          — привести у відповідність з нормативно-правовими актами стан системи електропостачання, внутрішнього та зовнішнього пожежного водопостачання, пожежної автоматики, шляхів евакуації, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння;

         — визначити місця та забезпечити вільні під’їзди до будівель і споруд, розташованих на територіях баз відпочинку, під’їзних шляхів до моря та обладнання майданчиків з твердим покриттям для забору води пожежною технікою;

           — земельні ділянки, прилеглу територію до об’єктів очистити  від сміття, сухої трави та не випалювати сміття, особливо в місцях їх примикання до лісосмуг,  лісових насаджень;

          — розміщувати куточки з наочною агітацією та агітаційними порадниками щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності.

2.6. Визначити місця для паркування автомобільного транспорту, технічно облаштувати їх згідно вимог законодавства.

 

 1. Рекомендувати керівникам ринків /торгівельних майданчиків/:       

— привести ринки /торгівельні майданчики/ у відповідність до вимог чинного законодавства;                                   

          — своєчасно облаштувати території та місця торгівлі;                                                                                                     

          — визначити місця для паркування автомобільного транспорту, технічно облаштувати їх згідно вимог  і розробити режим роботи паркувального майданчика.

  

 1. Рекомендувати начальнику опорного пункту поліції:

           — виявляти  факти  продажу підакцизних товарів у період літнього оздоровчо-туристичного сезону 2019 року без наявності дозвільних документів;

          — недопущення торгівлі харчовими продуктами в невстановлених для цього місцях та торгівля з рук.

          — запобігання порушень громадського порядку під час відпочинку громадян;

          — забезпечення руху автотранспорту та його паркування в установлених місцях.

  

 1. Затвердити режим роботи об’єктів торгівлі та ресторанного господарства:

 — ринки – цілодобово

 — магазини  — цілодобово

— бари, закусочні з літніми майданчиками, дискотеки з музичним супроводом з 8.00 до  22.00 год;

— бари, закусочні з літніми майданчиками без музичного супроводу з 8.00 до        

24.00 год. та закритих приміщеннях з 8.00 до 02.00 год.

  

 1. Призупинити в оздоровчий період будівельні роботи в зонах відпочинку терміном з 17.05.2019 р. до 30.09.2019 року включно.

  

 1. Контроль виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань ЖКП Власюка В.Д.

 

 

 

Сільський голова                                                             В. ПАНИЧ

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

Виконавчий комітет

 

РІШЕННЯ

 

від 17 квітня 2019 року № 42 

с. Коблеве

Про затвердження заходів

організаційно-технічного характеру,

спрямованих на забезпечення покращення

стану навколишнього природного середовища

Коблівської сільської ради з обсягами

фінансування за джерелами у 2019 році

 

 

Відповідно до статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Програми охорони довкілля та раціонального природокористування на території Коблівської сільської ради на 2016-2020 роки, заслухавши інформацію сільського голови Панича В., виконавчий комітет  

 

ВИРІШИВ:

 

 1. На виконання Програми охорони довкілля та раціонального природокористування на території Коблівської сільської ради на 2016-2020 роки затвердити заходи організаційно-технічного характеру, спрямованих на забезпечення покращення стану навколишнього природного середовища

Коблівської сільської ради з обсягами фінансування за джерелами у 2019 році, які додаються.

 

 1. Контроль виконання даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

 

Сільський голова                                                             В. ПАНИЧ

 

 

 

 

 

  Додаток № 1

до рішення № 42

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 17 квітня 2019 р.

 

Заходи організаційно-технічного характеру, спрямовані на забезпечення покращення стану навколишнього природного середовища

Коблівської сільської ради

з обсягами фінансування за джерелами у 2019 році

 

№ з/п

Назва заходу

Термін виконання

Відповідальні за виконання

1

2

3

4

1.

Проведення заходів з висаджуванням зелених насаджень

Постійно

Керівники підприємств, установ і організацій

2

Інвентаризація джерел забруднення атмосферного повітря

У встановлені терміни

Керівники підприємств, установ і організацій

3

Проведення акції «Чисте довкілля» з залученням жителів сіл, працівників установ та учнів школи

Постійно

Виконком сільської ради

4

Забезпечення своєчасного виконання приписів та вказівок спеціалістів Державного управління охорони навколишнього середовища

Постійно

Керівники підприємств, установ та організацій

5

Проведення інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою

До 2020 року

Виконком сільської ради

6

Моніторинг стихійних сміттєвих сміттєзвалищ на території з подальшою їх ліквідацією. Встановити заборонні таблички в місцях появи стихійних звалищ

Постійно

Виконком сільської ради

7

Влаштування контейнерних майданчиків з твердим покриттям

До 2020 року

Виконком сільської ради, КП

8

Придбання контейнерів для збору ТПВ

При потребі

Виконком сільської ради, КП

9

Організація роздільного збору твердих побутових відходів

До 2020 року

Виконком сільської ради, КП

10

Санітарна очистка прибережних смуг водоймищ

До 2020 року

Виконком сільської ради

11

«Будівництво комплексу берегоукріплюючих споруд для поліпшення стану морської акваторії та благоустрою узбережжя с. Коблеве, Березанського району, Миколаївської області»

До 2020 року

Виконком сільської ради

 

Сільський голова                                                             В. ПАНИЧ

 

 

 

   Додаток № 2

до рішення № 42

                                                                                виконавчого комітету

                                                                                Коблівської сільської ради

                                                                                від 17 квітня 2019 р.

 

Заходи

організаційно-технічного характеру, спрямовані на забезпечення покращення стану навколишнього природного середовища

Коблівської сільської ради

з обсягами фінансування за джерелами у 2019 році

 

 

№ п/п

Назва заходу

Обсяг фінансування

тис. грн

Джерело фінансування

1

2

3

4

11

«Будівництво комплексу берегоукріплюючих споруд для поліпшення стану морської акваторії та благоустрою узбережжя с. Коблеве, Березанського району, Миколаївської області»

4 571,62266

Співфінансування заходу з місцевого бюджету

44 718,91412

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

 

 

 

Сільський голова                                                             В. ПАНИЧ

 

 

 

 

 

 

 

Зробимо Коблеве краще!

Оставить комментарий

Вам нужно войти sein, чтобы оставить комментарий.