1.2. Динаміка росту комплексного благоу­строю

За попередні роки на території Коблівської сільської ради виконано значний обсяг робіт з комплексного благоустрою. Вагомий внесок в покращенні благоустрою внесла територіальна громада, рада та її виконавчі органи. Велика заслуга у дієвих перет­вореннях об’єктів благоустрою і розбудові всього господарства належить також підприємствам, організаціям, установам усіх форм власності, навчальним закладам, медичним установам, представникам малого і середнього бізнесу.

2010 рік

— проведено поточний ремонт асфальтного покриття вулиць – площа ремонту склала 550 м2, вартість 51,9 тис.грн.;
— виконано улаштування покриття вулиць з жорстви -7576м2, вартість робіт 425тис. грн.;
— влаштовано ліхтарі нових зразків на мережах вуличного освітлення;
— проводився поточний ремонт та утримання мереж зовнішнього освітлення;

2011 рік

— проведено капітальний ремонт асфальтобетонного покриття вулиці Набережної площею 1060 м2 вартість робіт — 150 тис. грн.;
— відновлено покриття прибудинкових територій будинків за адресою с.Коблеве вул.Одеська, вул.Степова , вартість робіт склала 365,7 тис. грн, площа ремонту — 1859 м2
— проведена реконструкція електричних мереж с. Коблеве вул. Набережна, вул. Морська, вул. Баблідзе, вул. Степова за рахунок коштів обленерго.
— проведено газифікацію вул.Десантників с.Морське: протяжність газопроводу – 0,6 км., вартість робіт – 100,7 тис.грн.

Постійно в санітарні дні до робіт з благоустрою населених пунктів сільської ради залучались всі організації та установи, що проводять свою діяльність на території сільської ради, учнівська молодь, колективи підприємств усіх форм власності.

Стали регулярними проведення Дні довкілля, суботники, акції з благоустрою та озеленення.

 

1.3. Закон України «Про благоустрій населених пунктів» >>>