позачергова XІІІ сесія 7 скликання

23. сентября 2016 | | Рубрика: Регуляторні акти

УКРАЇНА
БЕРЕЗАНСЬКИЙ РАЙОН МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від 13 вересня 2016 року № 1 позачергова XІІІ сесія 7 скликання
с. Коблеве

Про добровільне об’єднання
територіальних громад

Відповідно до статі 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 2, 4, 6, 7, 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації № 347-р від 12.09.2016 року «Про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Об’єднатися Коблівській територіальній громаді (Коблівська сільська рада) у складі сіл Коблеве, Виноградне , Морське; Новофедорівській територіальній громаді (Новофедорівська сільська рада) у складі сіл Новофедорівка, Федорівка; Рибаківській територіальній громаді (Рибаківська сільська рада) у складі сіл Рибаківка, Лугове, Глибоке; Українській територіальній громаді (Українська сільська рада) у складі сіл Українка, Бессарабка в Коблівську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селі Коблеве .

2. Повноваження Коблівської сільської ради, Коблівського сільського голови завершуються в день набуття повноважень Коблівською сільською радою, обраною Коблівською об’єднаною територіальною громадою.

3. Юридична особа Коблівська сільська рада, яка розміщена в адміністративному центрі Коблівської об’єднаної територіальної громади, є правонаступником прав та обов’язків всіх юридичних осіб сільських рад, обраних територіальними громадами, що об’єдналися, з дня набуття повноважень Коблівською сільською радою, обраною Коблівською об’єднаною територіальною громадою.

4. Коблівська об’єднана територіальна громада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися з дня набуття повноважень Коблівською сільською радою, обраною Коблівською об’єднаною територіальною громадою.

5. Повноваження, права та обов’язки посадових осіб місцевого самоврядування Коблівської сільської ради, а також питання правонаступництва, бюджету, майнові, державної реєстрації, інші організаційні і правові питання, що виникають після утворення Коблівської об’єднаної територіальної громади вирішуються відповідно до положень статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

6. Затвердити наступний план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

6.1. У разі прийняття сільськими радами, що увійшли в об’єднання, рішень про добровільне об’єднання територіальних громад, Коблівському сільському голові звернутися до Миколаївської обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів сільської ради та відповідного сільського голови в установленому законом порядку.

6.2. Після проведення перших місцевих виборів депутатів сільської ради Коблівської об’єднаної територіальної громади та сільського голови, новообраній раді та голові рекомендувати у двомісячний термін розробити Статут Коблівської об’єднаної територіальної громади з урахуванням пропозицій, наданих під час обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад» з подальшим затвердженням Статуту на сесії сільської ради Коблівської об’єднаної територіальної громади.

Сільський голова В.М. Панич

УКРАЇНА
БЕРЕЗАНСЬКИЙ РАЙОН МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від 13 вересня 2016 року № 2 позачергова XІІІ сесія 7 скликання
с. Коблеве

Про проведення додаткової роз’яснювальної
роботи по селам Коблівської сільської ради
щодо створення об’єднаної територіальної громади

Відповідно до статі 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 2, 4, 6, 7, 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації № 347-р від 12.09.2016 року «Про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад», враховуючи пропозиції депутатів Масленікової В.О. та Талохи С.А., сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести додаткову роз’яснювальну роботу депутатами сільської ради по селам Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області щодо створення об’єднаної територіальної громади для роз’яснення статей Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

2. Контроль даного рішення покласти на постійну комісію Коблівської сільської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, громадського порядку, боротьби з корупцією, конституційного захисту прав громадян, соціального захисту населення, охорони здоров’я, питань освіти, культури, торгівельного та побутового обслуговування.

Сільський голова В.М. Панич

Зробимо Коблеве краще!

Оставить комментарий

Вам нужно войти sein, чтобы оставить комментарий.