Проект порядку відрахування до сільського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами

24. апреля 2015 | | Рубрика: Інші документи, ХХХХІ сесія 6 скликання

Затверджено

рішенням № 9

ХХХХІ сесії Коблівської

сільської ради 6 скликання

від 10.04.2015 року 

 

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ

відрахування до сільського бюджету частини чистого прибутку (доходу)

комунальними підприємствами

 

  1. Згідно з цим Порядком частина чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, заснованих сільською радою, що відраховується до сільського бюджету за відповідний період, визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку у розмірі 3 відсотки.
  1. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується комунальними підприємствами до сільського бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.
  1. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплати до сільського бюджету, визначається комунальними підприємствами відповідно до форми розрахунку, встановленої Державною фіскальною службою, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємства. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, надається комунальними підприємствами до органу Державної фіскальної служби у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток підприємства. 
  1. Сплачена відповідно до цього Порядку частина чистого прибутку (доходу) зараховується на відповідний рахунок з обліку надходження до загального фонду Коблівської сільської ради
  1. Інформацію про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу) відповідно до цього Порядку комунальні підприємства надають щоквартально до 20 числа місяця за звітним кварталом виконкому сільської ради.

 

Сільський голова                                                                                      В.М. Панич

Зробимо Коблеве краще!

Один комментарий "Проект порядку відрахування до сільського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами"

  1. Прошу разместить реквизиты на сайте для уплаты местных налогов и сборов

Оставить комментарий

Вам нужно войти sein, чтобы оставить комментарий.