Про оприлюднення проекту регуляторного акту

8. июня 2017 | | Рубрика: Повідомлення

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту — проекту рішення VIII сесії 8 скликання Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області «Про встановлення на території Коблівської сільської ради місцевих податків і зборів».

Коблівською сільською радою розроблено проект регуляторного акту — проект рішення VIII сесії 8 скликання Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області «Про встановлення на території Коблівської сільської ради місцевих податків і зборів». Проект даного рішення розроблено відповідно до Податкового кодексу України.
Впровадження регуляторного акту дозволить збільшити надходження до місцевого бюджету, та розширити перелік видів підприємницької діяльності
Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта:
57453, Миколаївська область, Березанський район, с.Коблеве, вул.Одеська, буд.4
тел. 9-61-42.
Е-mail: Koblevorada@ukr.net
З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено в мережі Internet на офіційному сайті Коблівської сільської ради у розділі «Регуляторні акти»
Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Опубліковано 07 червня 2017 року

Зробимо Коблеве краще!

Оставить комментарий

Вам нужно войти sein, чтобы оставить комментарий.