РІШЕННЯ № 6 Про затвердження Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, малозабезпечених верств населення, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2015-2019 роки (,,Турбота”)

24. апреля 2015 | | Рубрика: Сесії, ХХХХІ сесія 6 скликання

УКРАЇНА

БЕРЕЗАНСЬКИЙ РАЙОН МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ

Від 10 квітня 2015 року № 6                                                  ХХХХІ сесія 6 скликання

с. Коблеве       

 

Про затвердження Комплексної  програми

соціального захисту людей похилого віку,

малозабезпечених верств населення,

осіб з обмеженими фізичними

можливостями та осіб, постраждалих

внаслідок Чорнобильської катастрофи

на 2015-2019 роки (,,Турбота”)

 

Відповідно підпункту 22 пункту «1» статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою посилення соціального захисту пенсіонерів, інвалідів та одиноких працездатних громадян похилого віку, протоколу спільного засідання постійних комісій від 09.04.2015 року, сільська рада

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити Комплексну програму соціального захисту людей похилого віку, малозабезпечених верств населення, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2015-2019 роки (,,Турбота”), що додається.

2. Оприлюднити дане рішення у встановлені законом строки на офіційному сайті сільської ради.

3. Контроль виконання даного рішення покласти на постійну комісію Коблівської сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, житлово – комунальних питань.

 

Сільський голова                                                                                    В.М.Панич

 

Комплексна програма соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2015 — 2019 роки (,,Турбота”)

Зробимо Коблеве краще!

Один комментарий "РІШЕННЯ № 6 Про затвердження Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, малозабезпечених верств населення, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2015-2019 роки (,,Турбота”)"

Оставить комментарий

Вам нужно войти sein, чтобы оставить комментарий.