РІШЕННЯ

16. января 2019 | | Рубрика: Регуляторні акти

УКРАЇНА
БЕРЕЗАНСЬКИЙ РАЙОН МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 15 січня 2019 року № 1 позачергова ХХХІV сесія 8 скликання
с. Коблеве

Про прийняття у комунальну власність
Коблівської сільської ради з державної
власності земельних ділянок сільськогосподарського
призначення

Відповідно статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 117 Земельного кодексу України, наказу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області від 20.12.2018 року
№ 9143/0/14-18-СГ, заслухавши сільського голову В. Панича, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти земельні ділянки сільськогосподарського призначення з державної власності у комунальну власність Коблівської сільської ради у межах території Коблівської сільської ради загальною площею 5606,3836 га (605 земельних ділянок, згідно Додатку до наказу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області).

2. Доручити сільському голові В. Паничу підписати акт приймання-передачі таких земельних ділянок з представником ГУ Держгеокадастр Миколаївської області.

3. Контроль виконання даного рішення покласти на постійну комісію Коблівської сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування, природних ресурсів та екології.

Сільський голова В. ПАНИЧ

УКРАЇНА
КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БЕРЕЗАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

РІШЕННЯ

від 15 січня 2019 року № 2 позачергова ХХХІV сесія 8 скликання
с. Коблеве

Про клопотання про допередачу земельних
ділянок сільськогосподарського призначення
з державної власності у комунальну власність

Відповідно до статей 151, 117, 122 Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р “Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад”, керуючись статтями 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Доручити виконавчому комітету Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області з клопотанням про допередачу у комунальну власність Коблівської об’єднаної територіальної громади земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані за межами населених пунктів Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

2. Звітувати комісії Коблівської сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування, природних ресурсів та екології про хід виконання рішення на черговій сесії.

3. Контроль виконання даного рішення покласти на постійну комісію Коблівської сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування, природних ресурсів та екології.

Сільський голова В. ПАНИЧ

Зробимо Коблеве краще!

Оставить комментарий

Вам нужно войти sein, чтобы оставить комментарий.