12. Заборона дій суб’єктів господарювання та громадян встановленим правилами благоустрою

Підприємствам, організаціям, закладам, установам, незалежно від форм власності, громадянам забороняється:

12.1. Складувати на вулицях будівельні та інші матеріали, розкопувати вулиці, копати ями для гасіння вапна, спалювати відходи та сміття.

12.2. Здійснювати паркування автотранспорту на тротуарах, бордюрах, газонах та інших невстановлених для цього місцях.

12.3. Забруднювати проїжджу частину вулиць при перевезенні вантажів, виїзді автотранспорту з будівельних майданчиків, мити балкони зливанням води.

12.4. Без відповідної кошторисної документації проводити на вулицях, площах, подвір’ях роботи з прокладання водопровідних, каналізаційних та інших   мереж..

12.5. Витрушувати одяг, килими, інші речі у під’їздах, парадних входах до будинків, кидати з балконів і вікон різні предмети, сміття.

12.6. Розклеювати оголошення, афіші на будинках, стовпах, парканах, деревах та інших не визначених для цього місцях.

         12.7. Виливати рідкі відходи на місцеві території та у водойми.

12.8. Проїзд у забрудненому одязі  в міському пасажирському транспорті.

12.9. Розташовувати реклами безпосередньо на кладовищах міста та на прилеглих до них територіях,  а також  вулицями,  тротуарами,  на будівлях  і інших об’єктах благоустрою  без відповідного погодження. 

12.10. Спалювати сміття, опале листя, побутові, промислові та інші відходи на території підприємств, домоволодінь, парків, скверів, забруднювати їх хімічними та іншими розчинами.

12.11. Торгувати з рук, із машин або іншим чином у невстановлених місцях.

12.12. Ходити  газонами, зривати квіти, гілки дерев та кущів на вулицях, в парках, скверах та інших місцях загального користування.

12.13. В’їзд автотранспорту, крім транспорту спеціального призначення, до місць масового відпочинку, парків, скверів. Зони для стоянки автотранспорту, біля місць масового відпочинку людей, визначаються  виконавчим  комітетом  сільської  ради.

12.14. Складувати сміття, відходи на території Коблівської сільської ради, на  схилах моря, річок та інших водойм, а також в місцях масового відпочинку, лісосмугах, зелених насадженнях.

12.15. Скидати в зливову каналізацію виробничі та побутові стоки, нафтопродукти, кидати сміття, пісок та інше.

12.16. Пересування вулицями сіл (з твердим покриттям) механізмів на гусеничному ходу, крім зимового періоду, під час снігових заметів.

12.17. Заправляти, мити, ремонтувати автомобілі та інші транспортні засоби на прибудинкових  територіях, берегах моря, річок, ставків та штучних водоймищ, вулицях, тротуарах, у парках і скверах, біля криниць та водорозбірних колонок.

12.18. Перекривати вулиці, шляхи до будівель, житлових будинків та споруд без погодження з органами ДАІ,  виконкому сільської ради.

12.19. Складування на вулицях і газонах міста будівельних матеріалів, цегли, труб, піску, ґрунту, щебеню, будівельного сміття, палива та інших будівельних і побутових відходів.

12.20.  Вирубувати  та пошкоджувати дерева й  кущі  на прибудинкових територіях, парках, скверах, у прибережних смугах,  місцях відпочинку, в лісопарковій зоні.   

12.21.  Зносити  аварійні та сухостійні насадження без дозволу  виконкому сільської ради.

12.22. У прибережних захисних смугах забороняється розорювання земель, садівництво, городництво, зберігання та застосування пестицидів та добрив, будівництво баз відпочинку, дач, гаражів, мийки та обслуговування транспортних засобів і техніки, організація звалищ сміття, гноєсховищ, накопичення побутових та промислових відходів, будівельних матеріалів, стоянки автомобілів, кладовищ, скотомогильників, полів фільтрації тощо,   будівництво будь-яких споруд.

12.23.  Забороняється здійснювати комерційну діяльність, встановлювати  без відповідного дозволу палатки  торгового та іншого призначення, інші малі архітектурні форми,  інформаційні стенди на газонах,   в парках,  скверах,  тротуарах,  площах, в місцях масового відпочинку громадян, прибережній смузі   та  біля  пам’яток історії.

12.24. Забороняється будівництво в рекреаційних зонах в літній оздоровчий період з 01 червня по 31 серпня.

13. Повноваження органів місцевого самоврядування та державних органів контролю щодо виконання цих Правил>>>