14. Додержання тиші в громадських місцях

20. апреля 2015 | | Рубрика: Інше

Органи місцевого самоврядування,   підприємства, установи,  організації  та громадяни при здійсненні будь-яких видів діяльності з метою  відвернення та зменшення шкідливого впливу на здоров’я населення шуму,   іонізуючих випромінювань та інших  фізичних факторів зобов’язані:

14.1. Не допускати перевищення рівнів шуму,  встановлених  санітарними нормами  в таких приміщеннях і на таких територіях  Коблівської сільської ради (захищені об’єкти) впродовж доби:

— житлових будинках та прибудинкових територіях;

— лікувальних,   санаторно-курортних  закладах,  будинках-інтернатах,  закладах освіти, культури;

— готелях  і   гуртожитках;

— закладах  ресторанного господарства ,  торгівлі,  побутового обслуговування,   розважального та грального бізнесу;

— інших будівлях  і спорудах,   у яких постійно чи тимчасово  перебувають  люди;

— парках, скверах, зонах відпочинку, розташованих на території
мікрорайонів і   груп  житлових будинків;

— отримувати дозвіл на використання звуковідтворювальної апаратури згідно Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

14.2. Шум на захищених об’єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби. Заборонено використовувати звуковідтворювальну апаратуру на відкритих площадках поблизу лікувально-профілактичних закладів, закладів соціального захисту та житлових будинків.

14.3. У нічний час із  22  до  8  години на цих об’єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

Проведення на захищених об’єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з 21 до 8 години, а у святкові та неробочі дні  —  цілодобово.

14.4. Власник або орендар приміщень, у яких передбачається проведення ремонтних робіт, зобов’язаний повідомити мешканців прилеглих квартир про початок зазначених робіт. За згодою мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи можуть проводитися також у святкові та неробочі дні. Шум, що утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен перевищувати санітарних норм цілодобово.

14.5. Передбачені підпунктами другим, третім, четвертим цього пункту вимоги щодо додержання тиші та обмежень певних видів діяльності, що супроводжуються шумом, не поширюються на випадки:

— здійснення в закритих приміщеннях будь-яких видів діяльності, що супроводжуються шумом, за умов, що виключають проникнення шуму в прилеглі приміщення, в яких постійно чи тимчасово перебувають люди;

— попередження або ліквідації наслідків аварій, стихійного лиха, інших надзвичайних ситуацій;

— надання     невідкладної     допомоги,     попередження    або     припинення   правопорушень;

— попередження крадіжок, пожеж, а також виконання завдань цивільної оборони;

— проведення зборів, мітингів, демонстрацій, походів, інших масових заходів, про  які завчасно  сповіщено  органи  місцевого  самоврядування;

— роботи обладнання і механізмів, що забезпечують життєдіяльність житлових і громадських будівель, за умов вжиття невідкладних заходів щодо максимального обмеження проникнення шуму в прилеглі приміщення, в яких постійно чи тимчасово перебувають люди;

— відзначення встановлених законом святкових і неробочих днів, Дня міста та інших свят відповідно до рішень міської ради, проведення спортивних змагань;

— проведення салютів, феєрверків, інших заходів із використанням вибухових речовин і піротехнічних засобів у заборонений час за погодженням із уповноваженим органом міської ради.

14.6. Громадянам,   підприємствам,   установам,   організаціям   усіх  форм власності забороняється  проведення  салютів,   феєрверків,   інших  заходів  із  використанням   вибухових речовин  і   піротехнічних засобів у межах території Коблівської сільської ради без погодження виконкому сільської ради.

14.7.  Забороняється   застосування побутових піротехнічних виробів у нічний час, за винятком святкування Нового року в ніч з 31 грудня на 1 січня.

14.8. Забороняється використовувати побутові піротехнічні вироби, які створюють ефекти на висоті,  або шумові ефекти, на відстані ближче 100 метрів від лікарень, церков, дитячих установ, шкіл, будинків пристарілих, інших громадських споруд та житлових будинків.

14.9. При проведенні масових заходів забороняється кидати приведені в дію побутові піротехнічні вироби під ноги перехожих, із вікон та балконів, здійснювати феєрверки з дахів будинків та вчиняти інші дії, від яких можуть постраждати люди або майно.

14.10. Використання піротехнічних виробів для демонстрацій феєрверків професійними  піротехніками   повинно   проводитись   відповідно   до   вимог актів    України,    які    регулюють   професійне    використання піротехнічних виробів в Україні.

15. Відповідальність за порушення правил благоустрою >>>

 

Зробимо Коблеве краще!

Оставить комментарий

Вам нужно войти sein, чтобы оставить комментарий.