6.2 Очистка домоволодінь

8. апреля 2015 | | Рубрика: Інше

6.2.1. Відходи та сміття вивозяться спеціалізованими підприємствами з усіх домоволодінь на підставі укладених договорів, а також самостійно підприємствами спеціально обладнаним транспортом.

6.2.2 Суб’єкти господарювання та громадяни, які мають будинки на правах приватної власності зобов’язані щорічно, за два місяця до кінця календарного року, укладати договори на вивезення, приймання та знешкодження побутових відходів на наступний рік.

6.2.3. Місця (майданчики) для розміщення у дворах контейнерів для збору твердих побутових відходів, узгоджуються з санепідемстанцією, асфальтуються та освітлюються. До місця (майданчика)  забезпечується вільний проїзд.

6.2.4. Місця зупинок спецавтотранспорту для збору побутових відходів визначаються власниками будинків спільно з санепідемстанцією та спеціалізованим підприємством.

Графіки руху спецавтотранспорту для збору побутових відходів розробляються спеціалізованим підприємством та погоджуються з санітарно-епідеміологічною станцією, власниками будинків,  вуличними комітетами.

6.2.4. Прибирання майданчиків, на яких сміттєзбірники і прилеглі до них території, місця збору побутового сміття у спецтранспорт та їх знезараження здійснюють житлово-експлуатаційні підприємства, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та інші суб’єкти господарювання.

В районах   приватної   забудови   місця   збору   побутового   сміття   у спецтранспорт прибирає водій спецтранспорту.

За належний технічний стан сміттєзбірників (контейнерів) несе відповідальність їх власник.Керівники підприємств забезпечують безпечне транспортування відходів територією села, організують негайне прибирання розсипаних відходів при їх перевезенні. Повноваження щодо адміністративного впливу до осіб, які допускають  забруднення  доріг,  покладаються  на  відділення  ДАІ з обслуговування адміністративної території Коблівської сільської ради та відділення МВС України.

6.2.5. Вивіз рідких нечистот із вигрібних туалетів домоволодінь, незалежно від їх форм власності та відомчої належності, здійснюється спеціалізованим транспортом.

6.2.6. Домовласники забезпечують вільний під’їзд до вигрібних ям і туалетів та освітлення цих територій в темний час доби.

6.2.7 Вибирання твердих осадків із каналізаційних колодязів, вигрібних туалетів та ям проводиться безпосередньо на транспортний засіб для негайного їх вивезення.

6.2.8 Дворові та громадські вбиральні повинні утримуватися їх власниками в постійній чистоті,  справності та дезінфікуватись. Дворові та громадські туалети повинні своєчасно очищатися та утримуватися  в належному санітарному стані  (в період з  15  березня до 1 жовтня необхідно проводити  не менше  1 разу  на тиждень  їх дезінфекційну обробку,  один  раз на місяць —  дезінсекцію).

6.2.9. При виконанні в будинках ремонтних робіт будівельне сміття вивозиться власниками будинків (квартир) та організаціями, які   проводять ремонт.

6.2.10. Відповідальні посадові особи житлово-експлуатаційних організацій  усіх форм власності та відомства, що мають на балансі житловий фонд,  зобов’язані:

— утримувати підвали,  горища,   інші підсобні приміщення закритими  або обладнати  їх сітками для попередження проникнення в них тварин та гризунів;

— забезпечувати прибирання підвалів від сміття,  сторонніх предметів,  а також своєчасну санітарну обробку їх після аварійних ситуацій на внутрішньо-будинкових  мережах.

7. Комплексне утримання території >>>

Зробимо Коблеве краще!

Один комментарий "6.2 Очистка домоволодінь"

Оставить комментарий

Вам нужно войти sein, чтобы оставить комментарий.