7.12. Утримання прибережних земельних ділянок для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря та інших місць відпочинку населення

7.12.1.   Суб’єкти  господарювання,  за якими закріплені прибережні земельні ділянки для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря, місця масового відпочинку людей на воді, зобов’язані дотримуватися Наказу МОЗ України № 145 від 17.03.2011 року «Державні санітарні норми та правила утримання територій населених місць», забезпечують  їх доброякісною питною водою,  достатньою кількістю  сміттєзбірників та туалетів,  щитами з інформацією  про підпорядкування об’єкту.  Функціонування вказаних місць щорічно погоджується з Березанською санепідемстанцією  та державною екологічною  інспекцією.

7.12.2. Власники та балансоутримувачі прибережних земельних ділянок для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря  у процесі їх експлуатації повинні забезпечити прибирання берега, роздягалень, зеленої зони, миття тари і дезінфекцію вбиралень, а також перевезення зібраних відходів щоденно до 8 години ранку.

7.12.3. Урни необхідно розташовувати на відстані 3-5 м від смуги зелених насаджень і не менше ніж 10 м від урізу води. Урни мають бути розставлені з розрахунку не менше однієї урни на625 м2 території прибережних земельних ділянок для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря. Відстань між установленими урнами не повинна перевищувати 25 м.

7.12.4. Контейнери для зберігання побутових відходів слід встановлювати поза межамиприбережних земельних ділянок для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря з урахуванням один контейнер місткістю 1,1 м3 на 2500 м2 площі пляжу.

7.12.5.На території прибережних земельних ділянок для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря  повинні бути влаштовані громадські вбиральні з розрахунку 1 місце на 75 відвідувачів. Відстань від громадських вбиралень до місця купання має бути не менше ніж 50 мі не більше ніж 200м.

7.12.6. Власники та балансоутримувачі територій прибережних земельних ділянок для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря  зобов`язані встановлювати фонтанчики з підведенням питної води, призначеної для споживання людиною відповідно до вимог санітарного законодавства. Відстань між фонтанчиками не повинна перевищувати 200м. Відведення використаних вод дозволяється в проточні водойми на відстані не менше 100 м за течією від межі пляжу. Забороняється відведення води з питних фонтанчиків у місця, не призначені для цього.

7.12.7.Відкриті і закриті роздягальні, павільйони для роздягання, гардероби слід мити щодня із застосуванням мийних та дезінфекційних засобів, дозволених до використання МОЗ України.

7.12.8. Щорічно до 01 травня на прибережних земельних ділянках для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря  необхідно підсипати чистий пісок або гальку.

7.12.9. На прибережних земельних ділянках для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря  не рідше одного разу на тиждень необхідно проводити механізоване рихлення поверхневого шару піску з видаленням забраних відходів. Після рихлення пісок необхідно вирівнювати.

7.12.10. У місцях, призначених для купання, категорично забороняється прати білизну і купати тварин.

7.12.11. На прибережних земельних ділянках для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря  повинні бути організовані медичні пункти та рятувальні станції (пости).

7.12.12. Об’єкти обслуговування населення, що розташовуються на прибережних земельних ділянках для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря  за погодженням Коблівської сільської ради, повинні бути забезпечені централізованими системами водопостачання та водовідведення. У разі відсутності централізованих інженерних мереж необхідно влаштовувати систему водопостачання для кожного окремого об’єкта та локальні очисні споруди водовідведення і розміщувати їх поза межами прибережних земельних ділянок для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря , річок, водоймищ.

7.12.13. Прибирання території прибережних земельних ділянок для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря здійснюється суб’єктами господарювання,  відповідальними за ці території.

7.12.14.  На берегах моря, водоймищ,  річок  та інших  прибережних смугах  можуть розташовуватися,  за відповідними проектами,  лише  пляжі,  човнові станції,  тіньові навіси, спортивні майданчики.

7.12.15. Забороняється розміщення неорганізованого відпочинку в зонах відпочинку Коблівської сільської ради.

       7.12.16. Прибережні земельні ділянки для масового відпочинку громадян на узбережжі Чорного моря в с.Коблеве, с.Морське є територією загального користування для масового відпочинку громадян.

7.13. Утримання місць поховань, організації поховань та перепоховань>>>