7.2. Літнє утримання доріг,  шляхопроводів, тротуарів, зелених смуг  та  територій житлової забудови

7.2.1. Режим (періодичність) літнього прибирання міських вулиць та доріг устанавлюється, виходячи з норм гранично допустимої засміченості покриття.

7.2.2. Основною операцією під час літнього утримання є підмітання з подальшим вивозом сміття.

7.2.3. Миття магістральних вулиць слід проводити вночі з 20 години до 6 години, а вдень – виконувати тільки миття лотків проїзної частини, інші вулиці – миття може виконуватись, як вдень, так і вночі.

7.2.4. Миття внутрішньоквартальних проїздів і тротуарів виконується тільки вдень з 7 години  до 21 години.

7.2.5. Підмітання дорожнього покриття слід здійснювати  від 7 до 21 години, причому після висихання покриття, зволоження якого могло статися внаслідок дощу або миття.

7.2.6. На вулицях та дорогах місцевого значення миття покриття може проводитися як вдень, так і вночі.

7.2.7. Під час миття витрати води для проїзної частини вулиць та доріг становлять 0,9-1,5 л/кв.м.

Під час миття лотка проїзної частини забороняється викидання водним струменем забруднень на тротуар або зелені насадження.

7.2.8. Забороняється мити дорожнє покриття, якщо температура повітря становить 0°С і нижче.

7.2.9. Механізоване прибирання залишків технологічних матеріалів, які застосовуються для боротьби із зимовою слизькістю доріг, та ґрунтових наносів проводиться автогрейдером, навантажувачем і підмитально-прибиральною або поливально-мийною машиною.

Зливостоки очищають навесні після звільнення від талих вод та після прибирання з лотків технологічних матеріалів. Повторюють цю операцію до початку зимового сезону за потребою.

Скидання змету в зливоприймачі забороняється.

У період листопаду, з метою запобігання засміченості зливостоків, слід обмежувати прибирання покриттів із використанням поливально-мийних машин.

7.3. Зимове утримання доріг,  шляхопроводів, тротуарів, зелених смуг  та територій житлової забудови>>>