7.9. Порядок утримання малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності

7.9.1. Самовільне встановлення малих архітектурних форм заборонено та підлягає негайному демонтажу в порядку, згідно чинного законодавства.

7.9.2. Розміщення малих архітектурних форм  на території Коблівської сільської ради здійснюється у відповідності до вимог Закону України «Про містобудівну діяльність», Постанови КМУ № 548 від 25.05.2011 року та рішень сільської ради.

Утримання малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності здійснюється їх балансоутримувачами.

7.9.3. Біля кожної малої архітектурної форми повинно бути зовнішнє штучне освітлення, а також впритул до неї покриття вдосконаленого типу відповідно до вимог законодавства.

7.9.4. Біля кожної малої архітектурної форми встановлюється урна для сміття.

7.9.5.  Підключення малих архітектурних форм до інженерних мереж здійснюється з дотриманням умов і правил технічної експлуатації відповідних мереж на підставі ордеру на виконання земляних робіт.

7.9.6.  Під час експлуатації малих архітектурних форм не допускається пошкодження або знищення зелених насаджень, якщо інше не передбачено узгодженим проектним рішенням, висновком органу охорони навколишнього природного середовища та рішенням виконавчого комітету на видалення зелених насаджень.

7.9.7. Балансоутримувачі малої архітектурної форми повинні забезпечувати прибирання прилеглої території в межах 15 метрів по периметру.

7.10. Порядок утримання елементів благоустрою при розташуванні зовнішньої реклами>>>