8. Порядок проведення земляних робіт

8. апреля 2015 | | Рубрика: Інше

  8.  Порядок проведення земляних робіт

 

8.1. Для здійснення земляних робіт,  які проводяться на місцевих територіях с. Коблеве, с. Морське, с. Ленінка  (вулицях,  провулках, тротуарах,  зелених зонах,  площах)  — суб’єкти господарювання,  які безпосередньо проводять роботи,  повинні подати повідомлення до державної архітектурно-будівельної інспекції або отримати погоджену декларацію на право виконання земляних робіт.

   8.2. Розміщення і прокладка підземних споруд та інженерних мереж в виконується у відповідності до проектів, погоджених з усіма зацікавленими службами згідно відповідного рішення виконавчого комітету сільської ради.

8.3. При проведенні робіт, пов’язаних з розкопуванням ґрунту, суб’єкти господарювання забезпечують за власний рахунок відновлення поверхні пошкодженої ділянки та існуючого покриття протягом тижня після закінчення відповідних робіт.

8.4. У всіх випадках під час виконання земляних робіт повинні бути забезпечені безпечні умови для руху транспорту та пішоходів:

—   виставлятись попереджувальні знаки;

— встановлюватись пішохідні містки та огорожа стандартного зразка.

8.5. Відповідальність за організацію безпеки руху транспорту і пішоходів у місцях виконання робіт до повного відновлення дорожнього покриття і здачі ордера залишається за виконавцем робіт.

8.6. Відновлення асфальтового покриття місць розкопок та зелених зон здійснювати тільки спеціалізованими організаціями, які забезпечують необхідну якість відновлювальних робіт.

8.7. При виконанні земляних  робіт забороняється:

—             засипати землею та будівельними матеріалами дерева, кущі, газони, люки колодязів, лотки, водоприймальні решітки, перепускні труби та дренажі, геодезичні знаки, проїжджу частину вулиць, тротуари;

—             псувати існуючі споруди, зелені насадження, елементи благоустрою, засоби регулювання дорожнього руху;

—             відкачувати воду із колодязів, траншей і котлованів та резервуарів прямо на тротуари та проїзну частину вулиць;

—             залишати на проїзній частині вулиць, тротуарах, газонах землю та будівельне сміття після закінчення робіт;

—             займати зайві площі для складування матеріалів, огороджувати територію для проведення робіт більше відведеної;

—             захаращувати проходи і проїзди у двори, порушувати нормальний проїзд автотранспорту і рух пішоходів;

—              здійснювати земляні роботи в рекреаційні й зоні в літній період крім термінового ремонту.

8.8.  У разі виникнення аварій на інженерних мережах, спорудах власник або їх балансоутримувач зобов’язаний невідкладно поінформувати виконавчий комітет сільської ради та балансоутримувача території, на якій відбулася аварія, та негайно вижити заходи щодо її ліквідації.

Необхідно викликати на місце аварії організації та служби міста, що мають на балансі підземні інженерні мережі для визначення місця їх проходження, до виконання робіт огородити місце проведення робіт, встановити тимчасові дорожні знаки, що інформують про стан проїзної частини, узгодивши зі службою ДАІ.

8.9. В разі проведення робіт, пов’язаних із зайняттям або розриттям проїзних частин і тротуарів, в обов’язковому порядку готується схема тимчасової організації дорожнього руху, яка погоджується із представниками відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Коблівської сільської ради.

8.10. Мешканцям Коблівської сільської ради забороняється виконувати будь-які земляні роботи, пов’язані з розкопкою тротуарів, доріг на вулицях сіл в межах червоних ліній забудови.

Всі громадяни зобов’язані виконувати земляні роботи  за проектною документацією і після отримання  декларації або узгодженого повідомлення.

8.11. Контроль за ходом відновлювальних робіт з благоустрою покладається на уповноважених осіб, яким надано право згідно чинного законодавства складати протоколи  про адміністративні правопорушення.

8.12. Роботи, проведені без декларації або узгодженого повідомлення повинні бути негайно припинені. Одночасно складається протокол про адміністративне правопорушення винних осіб, крім випадків ліквідації аварійних ситуацій.

8.13. Відповідальність за відновлення дорожнього покриття, тротуарів, газонів несе організація чи особа, яка отримувала погодження та укладала договір чи організація, що виконувала ці роботи.

8.14. Повну відповідальність за  утримання люків, оглядових колодязів, зливового господарства несуть керівники підприємств, організацій, служб і відомств, на балансі яких вони заходяться.

8.15.   Підприємства та організації, на балансі яких знаходяться мережі, колодязі на постійній основі проводять  перевірку наявності та щільності прилягання кришок і цілісності люків.

8.16. Заборонити будівництво в рекреаційній зоні з 01 червня по 31 серпня 2012 року

 9. Утримання та охорона зелених насаджень >>>

Зробимо Коблеве краще!

Оставить комментарий

Вам нужно войти sein, чтобы оставить комментарий.